webinar
10:00 04.06.2024, 10:00 02.07.2024, 10:00 06.08.2024

Personalizacja ustawień serwisu LEX

Personalizacja ustawień serwisu LEX
Poznaj możliwości, jakie dają produkty Wolters Kluwer Polska.
Bezpłatne
 

Zapraszamy na szkolenie online, podczas którego zostaną omówione funkcje serwisu LEX, dzięki którym skonfigurujesz program  zgodnie ze swoimi potrzebami, aby Twoja codzienna praca z programem stała się szybsza i wygodniejsza. Szkolenie przygotuje Cię do stworzenia preferowanych przez Ciebie ustawień oraz wykorzystania funkcji, które zautomatyzują żmudne procesy np. śledzenie zmian w prawie czy też monitorowanie nowych dokumentów umieszczanych w serwisie odpowiadających interesującemu Cię zagadnieniu. Otrzymasz  szczegółowe informacje o tym, jak ustawić w swoim serwisie własny pulpitu na stronie startowej i automatyczne powiadomienia (alerty) o zmianach w kluczowych dla Ciebie aktach prawnych. Omówione zostaną również opcje przeglądania dokumentów, korzystanie z historii wyświetlanych dokumentów oraz funkcje aktówki lub LEX Cloud. Spotkanie jest realizowane „na żywo”, a czat umożliwi Ci zadanie pytań. Szkolenie z zakresu personalizacji jest częścią cyklu spotkań składającego się z trzech szkoleń.

Zapraszamy Cię do udziału także w pozostałych odcinkach pt.: „Wyszukiwanie w serwisie LEX” i „Praca z dokumentami w serwisie LEX”. Cykl webinarów organizowany jest co miesiąc.

 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

PROGRAM

 

 • Ogólne informacje o personalizacji w systemach LEX.
 • Założenie własnego konta umożliwiającego personalizację (dotyczy dostępów po IP)
 • Dostosowywanie ustawień dotyczących przeglądania dokumentów do własnych preferencji (otwieranie dokumentów w nowej zakładce, dzielony ekran).
 • Tworzenie na pulpicie (stronie startowej) własnych paneli z najpotrzebniejszymi dokumentami.
 • Tworzenie skrótów na stronie startowej do najistotniejszych dokumentów zgromadzonych w folderach aktówki.
 • Korzystanie z pulpitów przygotowanych przez Redakcję dla poszczególnych specjalizacji.
 • Praca z Aktówką/LEX Cloud – zakładanie folderów, dodawanie dokumentów do aktówki, tworzenie biuletynów do druku lub wysyłki e-mailem.
 • Ustawianie powiadomień o zmianach w prawie - alerty na aktach prawnych i/lub wybranych przepisach.
 • Personalizacja wyszukiwarki zaawansowanej – wybór i ustawianie filtrów.
 • Personalizacja i zapisywanie list wynikowych.

Prelegenci

Prelegenci

Ewa Pomian - Jażdżewska

Ekspert w zakresie posługiwania się systemami informacji prawnej. Trener z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń biznesowych, produktowych oraz tworzeniu systemów rekrutacji, selekcji  i oceny kadr. Obecnie pełni funkcję trenera w Wolters Kluwer Polska, gdzie wspiera siły sprzedaży w rozwoju efektywności oraz prowadzi cykl webinarów dla użytkowników serwisów LEX. Wykłada także na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Terminy szkoleń:

07.05.24r. godz. 10:00

04.06.24r. godz. 10:00

02.07.24r. godz. 10:00

06.08.24r. godz. 10:00

 

 

Czas trwania szkolenia: 75 minut. 

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz na maila podanego podczas zapisu e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 i 80
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox
 

 

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
04.06.2024 , 10:00
02.07.2024 , 10:00
06.08.2024 , 10:00
Czas trwania:
75 minut

Zgłoszenia

Termin zgłoszeń upływa:
2024-08-06 r.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com