dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Restauracja Halka 26.06.2019

Śniadanie HR: Pracownicze Plany Kapitałowe

Śniadanie HR: Pracownicze Plany Kapitałowe
W trakcie spotkania omówione zostaną najważniejsze aspekty praktycznego wdrożenia PPK w firmie. Odbędą się warsztaty z narzędziem Mapa Zadań Pracodawcy, dzięki którym uczestnicy będą mieli możliwość przygotowania się do wdrożenia i prawidłowej obsługi PPK w firmie. WAŻNE! Spotkanie jest skierowane wyłącznie do menadżerów działów HR i kadr w firmach zatrudniających powyżej 250 osób.
Bezpłatne
 
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

Szczegóły szkolenia

Program

Program

09:00 - 09:30 - Śniadanie w formie bufetu.

 

09:30 - 09:35 - Powitanie gości.

 

09:35 - 10:50 - Praktyczne aspekty wdrożenia PPK w firmie.
 

W tej części spotkania dowiemy się jak należy przygotować się do prawidłowego wdrożenia PPK w firmie. Odbędzie się pokaz portalu dla Pracodawcy.

 

10:50 - 11:05 - Kawa i dalsza część śniadania.

 

11:05 - 12:15 - Warsztaty z narzędziem Mapa Zadań Pracodawcy.
 

Podczas warsztatów pozykamy wiedzę co, jak i w jakiej sekwencji należy zrobić, aby przygotować się do PPK, wdrożyć PPK oraz prawidłowo prowadzić proces obsługi PPK w firmie.

 

12:15 - 12:30 - Pytania.

 

12:30 - Zakończenie spotkania.

Partnerzy

Partnerzy merytoryczni

LEX HR

LEX HR to program stanowiący jedyne na rynku połączenie 3 elementów z zakresu miękkiego i twardego HR oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych: profesjonalnej wiedzy, usług doradczych oraz innowacyjnych narzędzi.

Dzięki LEX HR użytkownicy:

 • łatwiej przygotują szkolenia dostosowane do potrzeb firmy w zakresie m.in. zarządzania talentami, zarządzania sobą, zarządzania    zmianą i motywowaniem pracowników
 • zyskują praktyczną wiedzę nt. wdrażania nowych procesów w firmie, jak np. rekrutacja i adaptacja pracowników (onboarding), oceny okresowe, system szkoleń, audyt HR
 • będą na bieżąco z najnowszymi trendami w obszarze szeroko pojętego HR
 • zapoznają się z wdrożeniami projektów HRM w znanych polskich firmach (studia przypadków)
 • otrzymują bezpośredni dostęp do ekspertów z twardego i miękkiego HR

LEX Kadry

LEX Kadry to kompendium aktualnej wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Program ułatwia codzienną pracę z dokumentacją kadrową, proponuje gotowe rozwiązania i gwarantuje szybki dostęp do potrzebnych informacji.

Dzięki LEX Kadry użytkownicy:

 • dowiedzą się jak chronić dane osobowe pracowników zgodnie z RODO
 • dowiedzą się, jak prowadzić dokumentację pracowniczą po zmianach od 1 stycznia 2019 r.
 • zyskają wiedzę nt. nowych składek, jakie będzie musiał odprowadzać pracodawca w 2019 r.
 • łatwiej podejmą decyzję, czy bardziej korzystne jest tworzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych czy Pracowniczych Programów Emerytalnych
 • dowiedzą się, jak realizować obowiązki pracodawcy w zgodzie z przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
 • precyzyjnie przygotują się do kontroli PIP i ZUS

Patroni medialni

Personel Plus

Magazyn Personel Plus to fachowy miesięcznik dla branży HR. Skierowany jest do dyrektorów i specjalistów działów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i coachingu.

Przedstawia polskich HR-owców, ich opinie i doświadczenia organizacji, które reprezentują. Materiały autorstwa ekspertów i praktyków z branży HR: szefów działów HR największych polskich firm, prezesów i czołowych konsultantów firm rekrutacyjnych, doradztwa personalnego, szkoleniowych, konsultingowych i doradczych, a także szefów organizacji związanych z polskim HR-em, trenerów, coachów, oraz specjalistów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych publikowane na łamach Personelu Plus są inspiracją do wdrażania zmian w organizacjach, dalszego dzielenia się wiedzą w dziedzinie HRM oraz rozwoju osobistego i pracowników.

Odwiedź stronę

Prawo.pl

Prawo.pl to nowy serwis informacyjny Wolters Kluwer Polska, który jest połączony z systemem LEX – największą prawną bazą wiedzy w Polsce. Serwis zawiera codzienne informacje z zakresu prawa, podatków, ale także tematyki kadrowej, samorządowej, zdrowotnej czy oświatowej.

 

Znajdują się w nim zarówno tzw. newsy prawne, jak i opinie, komentarze, wywiady oraz aktualne orzeczenia i interpretacje.

 

Serwis jest tworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy prawnych, którzy pracowali w ogólnopolskich opiniotwórczych mediach.

 

Prawo.pl - Całe prawo w jednym miejscu!

Odwiedź stronę

Prelegenci

Prelegenci

Michał Jakubowski

Michał Jakubowski – Dyrektor ds. Biznesu Korporacyjnego w Aegon TUnŻ S.A.

W Aegon odpowiada za cały biznes korporacyjny w tym m.in. za współpracę z pośrednikami, tworzenie produktów, zarządzanie sprzedażą i współpracę z klientami korporacyjnymi. Ma ponad 23-letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, z czego prawie 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów dla klientów korporacyjnych w największych firmach ubezpieczeniowych, w tym m.in. polis grupowych na życie. Zarządzał również jako współwłaściciel i prezes zarządu ogólnopolską kancelarią brokerską. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Galeria

Galeria

Odbiorcy

Odbiorcy

WAŻNE! Spotkanie jest skierowane wyłącznie do menadżerów działów HR i kadr w firmach zatrudniających powyżej 250 osób.

Organizator zastrzega sobie prawo do anulacji zgłoszeń osób z firm konsultingowych, doradczych, szkoleniowych oraz agencji zatrudnienia.

Liczba miejsc ograniczona!

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

AEGON

Aegon to jedna z największych grup kapitałowych na świecie. Specjalizuje się w produktach finansowych, które pomagają dbać o finansową przyszłość klientów.

Grupa Aegon w Polsce to cztery podmioty:
 

Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. - od 2007 roku zarządza otwartym funduszem emerytalnym Aegon OFE, który obecnie liczy ponad 1,8 miliona członków. Mając na uwadze doświadczenie oraz profesjonalizm zarządzających Aegon OFE, Aegon PTE S.A. obecnie pracuje nad uruchomieniem w swoich strukturach PPK

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - ekspert w programach inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach umowy ubezpieczenia na życie

Aegon Ubezpieczenia Majątkowe (AEGON Magyarország Általános Biztosító Spółka Akcyjna Oddział w Polsce) - oferuje ubezpieczenia majątkowe

Aegon Services Sp. z o.o. - rozwija, wspiera i koordynuje sprzedaż przez spółki Grupy Aegon w Polsce

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Restauracja HALKA

ul. Puławska 43

02-508 Warszawa

 

 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Roksana Tyszkowska

tel. +48 539 957 943

roksana.tyszkowska@wolterskluwer.com

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Organizator
Partner merytoryczny
Partner merytoryczny
Patron medialny
Patron medialny

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
26.06.2019 , Restauracja Halka
Czas trwania:
3,5 godz.

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Roksana Tyszkowska

tel. +48 539 957 943

roksana.tyszkowska@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com