Konferencja

Zmiany w Ochronie Zdrowia 2023

Zmiany w Ochronie Zdrowia 2023

Konferencja Zmiany w Ochronie Zdrowia 2023 to wspólna inicjatywa Wolters Kluwer Polska oraz Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, która już po raz czwarty będzie platformą eksperckiej dyskusji i miejscem spotkań dla branży medycznej. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest "Jakość przede wszystkim."


Konferencja odbędzie się 29 września 2023 r. w formule hybrydowej – stacjonarnie w Centrum Nauki Kopernik oraz online. Liczba miejsc dla uczestników stacjonarnych jest ograniczona. 


Serdecznie zapraszamy do zapisów!

 • Szansa na spotkanie z ekspertami rynku medycznego
 • Łatwy i wygodny dostęp do wydarzenia online 
 • Nagrania pokonferencyjne 
 • BEZPŁATNY test LEX Ochrona Zdrowia dla każdego uczestnika

Szczegóły konferencji

Program

Program

Główne tematy IV edycji konferencji Zmiany w Ochronie Zdrowia to:

 

 • Mapa drogowa dla systemu opieki zdrowotnej zorientowanej na jakość.     

 • Koordynacja i kompleksowość – przegląd doświadczeń.    

 • Kompetencje kadr sektora ochrony zdrowia jako fundament jakości – kierunki rozwoju.     

 • AI i innowacyjne technologie medyczne na rzecz poprawy wartości zdrowotnej, w co warto inwestować i dlaczego? – perspektywa pacjenta i świadczeniodawcy systemu.    

 • ECO system dla zdrowia. Przestrzeń przyjazna pacjentowi, zielone szpitale, ESG.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele władz publicznych, organizacji branżowych ochrony zdrowia oraz dyrektorzy wiodących placówek medycznych.

Odbiorcy

Odbiorcy

Wydarzenie jest adresowane do:

 • kadry zarządzającej w podmiotach ochrony zdrowia,
 • przedstawicieli gospodarki i biznesu,
 • organizacji medycznych i pacjenckich,
 • instytucji rządowych i samorządowych.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Partnerzy

Partnerzy

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego

Działalność IZWOZ opiera się na łączeniu doświadczeń osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia z wiedzą akademicką oraz dobrymi praktykami prawniczymi i menedżerskimi w obszarze organizacji i zarządzania ochroną zdrowia.

W prace IZWOZ angażuje się wielu wybitnych przedstawicieli nauki, praktyków administracji samorządowej i rządowej odpowiedzialnych za ochronę zdrowia. IZWOZ współpracuje z wyższymi uczelniami i jednostkami badawczymi w realizacji programów badawczych i programów edukacyjnych.

 

 

Partnerzy merytoryczni

LEX Compliance Medica

LEX Compliance Medica

Kompleksowe rozwiązanie, które łączy serwis prawny poświęcony ochronie zdrowia z oprogramowaniem wspierającym zarządzanie zgodnością i ryzykiem oraz zarządzanie dokumentami prawnymi.

Zabezpiecza potrzeby prawne całej placówki medycznej - zarówno kadry zarządzającej, jak i pracowników administracyjnych. Zapewnia managerom ochrony zdrowia wsparcie na każdym etapie zarządzania placówką.

 

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje.

Prawo.pl

Prawo.pl to nowy serwis informacyjny Wolters Kluwer Polska, który jest połączony z systemem LEX – największą prawną bazą wiedzy w Polsce. Serwis zawiera codzienne informacje z zakresu prawa, podatków, ale także tematyki kadrowej, samorządowej, zdrowotnej czy oświatowej.

 

Znajdują się w nim zarówno tzw. newsy prawne, jak i opinie, komentarze, wywiady oraz aktualne orzeczenia i interpretacje.

 

Serwis jest tworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy prawnych, którzy pracowali w ogólnopolskich opiniotwórczych mediach.

 

Prawo.pl - Całe prawo w jednym miejscu!

Odwiedź stronę

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

 1. Do bezpłatnego udziału w konferencji (stacjonarnie, online) uprawnione są wszystkie osoby zatrudnione w instytucjach i firmach związanych z sektorem ochrony zdrowia i usług medycznych.
 2. Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego zawierającego pola z danymi dotyczącymi zatrudnienia (imię, nazwisko, nazwa firmy, stanowisko, telefon, adres e-mail). Podanie tych danych jest niezbędne do weryfikacji uprawnień do uczestnictwa w wydarzeniu
 3. Po prawidłowym wypełnieniu i przesłaniu formularza osoba zgłaszająca się otrzyma automatyczne potwierdzenie rejestracji na podany przez siebie adres e-mail.
 4. Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatny 27-dniowy kod do produktu LEX Ochrona Zdrowia Optimum po konferencji (2 października 2023 r.).
 5. Wszyscy uczestnicy otrzymają po wydarzeniu certyfikat uczestnictwa po konferencji.
 6. Konferencja w formie stacjonarnej odbędzie się w: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Liczba miejsc jest ograniczona.
 7. Transmisja konferencji online realizowana będzie na platformie gridaly.com. Na 1 dzień przed konferencją uczestnicy otrzymają indywidualny link do zalogowania się do transmisji.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Partner
Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego
Partner merytoryczny
LEX Compliance Medica
Partner merytoryczny
Partner merytoryczny

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com