dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze

Szkolenia otwarte skierowane są do osób, które chcą uzupełnić i poszerzyć swoją wiedzę.

Szkolenia otwarte organizowane przez Wolters Kluwer oferują szeroki zakres  tematów, dostosowywanych do potrzeb Klientów. Zakres szkoleń jest aktualizowany i dopasowany do zmieniającego się prawa.

więcej

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i praktyków. Są to osoby, które od lat współpracują z Wolters Kluwer i współtworzą publikacje książkowe i elektroniczne.

Niewielkie grupy szkoleniowe umożliwiają interakcję oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Istnieje również możliwość indywidualnych konsultacji z prelegentem, który przed szkoleniem jest informowany o uczestnikach danej grupy i dostosowuje  program szkolenia do oczekiwań osób biorących udział w szkoleniu.

Mogą Cię również zainteresować

Możliwe terminy i miejsca:
10:00
21/08/17
Możliwe terminy i miejsca:
Tyniec
21/08/17 -
23/08/17
Możliwe terminy i miejsca:
13:00
21/08/17
Możliwe terminy i miejsca:
10:00
22/08/17

Opinie Klientów

Dyrektor Muzeum
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
vote vote vote vote vote
Szkolenie zrealizowane zostało z należytą starannością. Poruszone zagadnienia zostały przedstawione w profesjonalny sposób, spełniający oczekiwania uczestników.
Dyrektor Gimnazujm
Miejskie Gimnazjum w Zielonce
vote vote vote vote vote
Szkolenie przeprowadzone zostało sprawnie z wykorzystaniem prezentacji. Prowadząca wyczerpująco odpowiadała na zadane w trakcie spotkania pytania. Udzieliła również praktycznych wskazówek dotyczących sporządzania dokumentacji w zakresie polityki bezpieczeństwa informacji.
Sekretarz M.st. Warszawy
Urząd M.st. Warszawy
vote vote vote vote vote
Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny z należytą starannością. Usługa została wykonana terminowo i rzetelnie, zgodnie z naszymi zaleceniami oraz zachowaniem należytej zawodowej starnności. Wykładowca wykazał się dużą wiedzą oraz umiejętnością ciekawego przekazywania tej wiedzy słuchaczom z wyczuleniem na ich indywidualne potrzeby.
Kierownik Departamentu Szkoleń
KRUK SA
vote vote vote vote vote
Warsztat był dopasowany do naszych potrzeb i pomógł w zdobyciu i uzupełnieniu wiedzy na temat zasad przetwarzania danych osobowych. Polecamy firmę Wolters Kluwer SA jako ekspertów w obszarze szkoleń prawnych.
Dyrektor Departamentu Administracyjnego MON
Ministerstwo Obrony Narodowej
vote vote vote vote vote
Szkolenie zostało zrealizowane z należytą starannością. Na szczególne podkreślenie zasługuje wysoka jakość organizacyjnej strony szkolenia oraz materiałów dydaktycznych. Uczestnicy ocenili szkolenie jako interesujące i profesjonalne. Program szkolenia cechował się wysokim poziomem merytorycznym, zaś wykładowca wykazał bardzo duże zaangażowanie

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 0 801 04 45 45

szkolenia@wolterskluwer.pl