Akademia Edukacji Elementarnej. "Doświadczam, eksperymentuję, wiem" - zgłębianie tajemnic natury

Akademia Edukacji Elementarnej. "Doświadczam, eksperymentuję, wiem" - zgłębianie tajemnic natury
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Doświadczenia i eksperymenty kojarzą nam się z lekcjami chemii i fizyki. Brrr… mało kto przepadał za tymi przedmiotami uważając je za nudne. A dlaczego? - ponieważ nikt nie lubi tego, co jest dla niego niezrozumiałe. Należy wobec tego zastanowić się, co jest tego przyczyną? Odpowiedź jest prozaicznie prosta: przyswajaliśmy wiedzę ,,książkową" nie mając zbytnich szans na poznanie empiryczne. Innymi słowy - do wniosków nie doszliśmy sami drogą eksperymentowania, doświadczania i dedukcji. Podczas szkolenia nauczyciel pozna szereg zabaw, eksperymentów i doświadczeń, które może wykorzystać podczas zajęć rozwijających ciekawość świata i wprowadzających do świata tajemnic natury.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  • Sposoby na zaciekawienie dziecka w wieku przedszkolnym.
  • Metody pobudzania i ukierunkowywania zainteresowań dziecka.
  • Środki bezpieczeństwa podczas wykonywania doświadczeń.
  • Atrakcyjne sposoby wprowadzania dziecka w świat przyrody ożywionej oraz nieożywionej.

Cele

Cele

Szkolenie ma na celu zachęcenie nauczycieli do przeprowadzania prostych doświadczeń, a także pokazanie im jak poprzez eksperymenty można wprowadzić małe dziecko w ciekawy świat chemii i fizyki. Uczestnikom zostaną przedstawione walory zajęć przyrodniczych prowadzonych w plenerze oraz możliwości korelacji edukacji przyrodniczej z różnorodnymi aktywnościami dziecięcej działalności.

Prelegenci

Prelegenci

female

Katarzyna Kozłowska

dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego, wieloletni praktyk, innowator i pasjonat. Nauczyciel akademicki i opiekun praktyk; ekspert w pracach nad innowacyjnymi projektami z zakresu pedagogiki. Autorka licznych publikacji dla nauczycieli

Odbiorcy

Odbiorcy

Szkolenie w formie warsztatowej realizowane jest dla Rad Pedagogicznych w szkołach i przedszkolach, metodyków i nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz pierwszego i drugiego (klasa IV szkoły podstawowej) etapu edukacyjnego.
 

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com