Szkolenia - wiedza która procentuje!

Wolters Kluwer prowadzi działalność szkoleniową od 1998 roku. Specjalizuje się w organizacji szkoleń online, szkoleń produktowych, szkoleń zamkniętych oraz konferencji.

Najpopularniejsze dziedziny to m.in.:

  • Prawo administracyjne
  • Prawo cywilne
  • Prawo budowlane
  • Prawo oświatowe
  • Prawo podatkowe
  • Prawo finansowe i bankowe 
  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Prawo ochrony środowiska
  • Prawo ochrony zdrowia
  • Zamówienia publiczne

 

Wykładowcami na naszych szkoleniach są uznane autorytety z danej dziedziny i praktycy  (m.in. Adam Bartosiewicz, Dorota Dorska-Havaris, Agnieszka Sieńko, Agnieszka Pietraszewska-Macheta, Janusz Płoch, Tomasz J. Lewandowski, Marlena Sakowska-Baryła, Tomasz Wojtania, Helena Ciepła)  współpracujący od lat z Wolters Kluwer.  Zdobyte doświadczenie a także wysoki poziom merytoryczny organizowanych przez nas szkoleń spotyka się z uznaniem wielu organizacji, które korzystały i nadal korzystają z usług oferowanych przez Wolters Kluwer.

Uczestnikami naszych szkoleń są  pracownicy firm (m.in. firmy budowlane i deweloperskie oraz zarządcy nieruchomości, biura rachunkowe, biura doradców podatkowych oraz biura księgowe, banki i firmy ubezpieczeniowe, korporacje) a także instytucji administracji publicznej i samorządowej oraz placówki oświatowe i ochrony zdrowia.

 

Inwestuj w swoich pracowników. Ta wiedza zaprocentuje!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com