Akademia Edukacji Elementarnej "Jak dobrze przygotować się do zajęć"

Akademia Edukacji Elementarnej "Jak dobrze przygotować się do zajęć"
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie wyróżnia nowatorskie podejście do wczesnego nauczania języków obcych. Nie skupia się ono jedynie na omówieniu atrakcyjnych zabaw, form i technik pracy podczas zajęć z języka angielskiego. Podczas warsztatów prowadzący pokazuje, jak skutecznie rozwijać kompetencje językową, komunikacyjną, kulturową oraz jak kształtować i rozbudowywać świadomość językową dzieci - zarówno podczas zajęć z języka obcego, jak też podczas codziennej pracy z dzieckiem.
 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Cele kształcenia językowego w przedszkolu - kształtowanie kompetencji językowej, komunikacyjnej, kulturowej.
  2. Materiał nauczania - skąd czerpać inspiracje, podejście CLiL.
  3. Zasady nauczania - jak osiągnąć trwałość wiedzy uczniowskiej?
  4. Formy nauczania - kiedy i jak pracować z całą grupą, w parach, w mniejszych grupach dzieci?
  5. Metody prowadzenia zajęć nastawione na kształtowanie kompetencji językowej, komunikacyjnej, kulturowej.
  6. Środki nauczania - czy można poprowadzić zajęcia bez książki, nagrań i kart obrazkowych?
  7. Sposoby rozwijania świadomości językowej u dzieci.


Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia wydane przez Centrum Doskonalenia Wolters Kluwer Edukacja.
 

Prelegenci

Prelegenci

female

Marta Kotarba-Kańczugowska

pedagog, doktor nauk humanistycznych, od blisko 10 lat prowadzi - na podstawie autorskich materiałów szkoleniowych - warsztaty dla nauczycieli, posiada długoletni staż pracy w charakterze lektora języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-10 lat. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Pedagogiki Małego Dziecka (Wydział Nauk Pedagogicznych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie), gdzie przygotowuje do pracy przyszłych nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego. Interesuje się: szkolnictwem alternatywnym, innowacjami pedagogicznymi w procesie kształcenia, a także zagadnieniami edukacyjnej polityki językowej. Jest autorką książek ("Innowacje pedagogiczne w międzynarodowych raportach edukacyjnych", "Przedszkolak, język obcy i… Ty"), oraz licznych artykułów naukowych i metodycznych na temat organizacji wychowania przedszkolnego oraz wczesnej edukacji językowej.

Odbiorcy

Odbiorcy

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli języków obcych pracujących w żłobkach i przedszkolach chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie rozwijania kompetencji językowych oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego zainteresowanych wspieraniem lektorów w ich pracy.

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com