Szkolenie online

Zakończenie zajęć dydaktycznych w okresie pandemii – zadania dyrektora

Zakończenie zajęć dydaktycznych w okresie pandemii – zadania dyrektora
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Czerwiec to miesiąc, w którym uczniowie kończą zajęcia w szkołach. Nauczyciele dokonują klasyfikacji rocznej. Rady pedagogiczne podejmują uchwały w sprawie klasyfikacji i promocji. Zapadają też decyzje o przeprowadzeniu egzaminów klasyfikacyjnych czy poprawkowych. Mogą być również składane zastrzeżenia do trybu wystawiania ocen.

Rozporządzenie MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania * jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem *COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493), daje dyrektorowi prawo ustalania warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu klasyfikacyjnego, egzaminu poprawkowego, egzaminu semestralnego i sprawdzianu wiadomości i umiejętności oraz warunków i sposobu ustalania rocznej oceny klasyfikacyjnej zachowania w przypadku wniesienia zastrzeżenia do trybu ustalenia tej oceny.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Celem szkolenia jest uporządkowanie wiedzy na temat obowiązujących przepisów oraz pomoc w ich zastosowaniu w praktyce szkolnej.

 

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

 

  • Jak nadzorować i egzekwować stosowanie przepisów dotyczących oceny przewidywanej oraz warunków i trybu ubiegania się o oceny wyższe,
  • W jakich sytuacjach i na jakich zasadach organizować egzamin klasyfikacyjny i poprawkowy,
  • W jakich sytuacjach uwzględniać zastrzeżenia do trybu wystawiania ocen rocznych i jak organizować sprawdzian wiadomości i umiejętności,
  • Jak dokonać klasyfikacji w sytuacjach nietypowych - nauczanie domowe, indywidualny tryb nauki, nauczanie indywidualne,
  • Jak przygotować i przeprowadzić rady pedagogiczne związane z klasyfikacją i promocją,
  • Jakie są obowiązujące wzory arkuszy ocen i świadectw i jakie są zasady wypełniania tych dokumentów.

 

Szkolenie skierowane jest do:

 

  • dyrektorów i wicedyrektorów szkół.

 

Szkolenie poprowadzi Pani Izabela Suckiel.

Prelegenci

Prelegenci

Izabela Suckiel

Nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej i ewaluacji w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Wykładowca na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych, trener w programach ogólnopolskich. Specjalizuje się w zakresie prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego, oceniania, pomiaru dydaktycznego i ewaluacji. Autorka wielu artykułów i ponad 30 programów grantowych dla dyrektorów i nauczycieli.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 1 czerwca 2020 r. o godzinie 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Nagranie ze szkolenia online będzie dostępne dla wszystkich Użytkowników systemu LEX w ramach nowego, bezpłatnego modułu LEX Alert Koronawirus.

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu LEX.

 

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają LEX Alert Koronawirus

 


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).  

 

 


Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Chrome, Mozilla Firefox ) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com