Konferencja

Nowoczesne technologie w regionie - I edycja

Nowoczesne technologie w regionie - I edycja
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Cykl „Nowoczesne technologie w szkole” dał możliwość poznania najnowszych rozwiązań nie tylko technologicznych dedykowanych oświacie. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak prawidłowo zadbać o bezpieczeństwo energetyczne szkoły, skąd można pozyskać finansowanie na zakup sprzętu, co zrobić aby przygotować dobrze zabezpieczoną sieć bezprzewodową w placówce, jak skutecznie chronić bazy danych, czy też jak ważne jest oprogramowanie antywirusowe.

Na konferencjach zaprezentowano także narzędzia wspierające zarządzanie szkołą i procesem dydaktycznym. Uczestnicy zapoznali się z systemami oraz programami wspomagającymi prowadzenie dokumentacji w szkole, takimi jak np. dziennik elektroniczny, czy moduł 'e-sekretariat'. Omawiane rozwiązania i narzędzia można było testować na miejscu w przygotowanej przez Organizatorów specjalnej sali lekcyjnej. Dyrektorzy mogli sprawdzić w działaniu m.in. system do przeprowadzania głosowań, wydajność i jakość drukarek, czy funkcjonalność wizulizerów w pracy z uczniem.

Szczegóły konferencji

Program

Program

1. KIERUNKI DZIAŁAŃ W ZAKRESIE NAUCZANIA DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ FUNKCJONOWANIA SZKOŁY W SPOŁECZEŃSTWIE INFORMACYJNYM 

2. ROLA KOMPUTERA W PROCESIE NAUKI - ZMIANA ZASTOSOWAŃ ORAZ ZMIANY TECHNOLOGICZNE 

3. OSZCZĘDNA, BEZPIECZNA I WYDAJNA SZKOŁA

  • bezpieczeństwo energetyczne szkoły
  • budowa bezpiecznej sieci bezprzewodowej
  • ochrona danych – skuteczne oprogramowanie antywirusowe
  • co "pożera" najwięcej energii – czyli jak zmniejszyć wydatki

4. NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE ZARZĄDZANIE SZKOŁĄ

  • E-Dziennik
  • Sekretariat
  • Serwis Prawo Oświatowe

5. NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE PROCES DYDAKTYCZNY

  • oprogramowanie
  • wizualizacja (tablice i projektory)
  • szybkie sprawdzanie wiedzy uczniów – czyli jak skutecznie korzystać z narzędzi do głosowania

6. MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA ZAKUPÓW I ICH UBEZPIECZENIE.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com