Szkolenie online

Statuty szkół i przedszkoli w zreformowanym systemie oświaty

Statuty szkół i przedszkoli w zreformowanym systemie oświaty
Statut szkoły, przedszkola lub placówki oświatowej jest jednym z najistotniejszych dokumentów prawa wewnętrznego jednostki oświatowej i bardzo często nowelizowanym. Z tego względu jego opracowanie i zmiany wymagają zastosowania szczególnych technik. Podmiot opracowujący statut musi przestrzegać zarówno sformalizowanych reguł legislacyjnych, jak też przepisów prawa materialnego, przesądzających o treści statutu. Konieczność zmiany tego aktu prawa wewnętrznego bardzo często podyktowana jest zmieniającym się prawem. Z taką sytuacją spotykamy się w bieżącym roku szkolnym.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Prawo Oświatowe Premium, LEX Oświata w Administracji Optimum, LEX Oświata w Administracji Premium. 

Szczegóły szkolenia

Cele

Cele

Szkolenie ma na celu praktyczne omówienie zasad tworzenia i aktualizacji statutów według nowych regulacji – ze wskazaniem największych różnic wynikających ze zmian w prawie:

  • budowy statutu zgodnie z zasadami techniki prawodawczej,
  • określenie, jakie zapisy powinny się znaleźć w statucie,
  • jaki organ jest właściwy do wprowadzenia zmian w statucie, przypadki, w których statut powinien nadać organ prowadzący.

Prelegenci

Prelegenci

Bogusława Wojtczak

Wieloletni dyrektor szkoły prowadzącej kształcenie zawodowej, promotor zmian w obszarze kształcenia zawodowego, mentor na Studiach Podyplomowych Liderów Oświaty, trener CEO, trener i psychoterapeuta Gestalt

Odbiorcy

Odbiorcy

Szkolenie skierowane jest do:

  • dyrektorów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, szkół branżowych
  • dyrektorów przedszkoli
  • poradni psychologiczno-pedagogicznych
  • organów prowadzących

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie odbędzie się 11 października 2017 r. o godz. 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 09:00 w dniu szkolenia.  

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Prawo Oświatowe Premium, LEX Oświata w Administracji Optimum, LEX Oświata w Administracji Premium . 

 

WAŻNE

Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). Nie wystawiamy faktur. 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com