Szkolenie online

Zmiany w Karcie Nauczyciela od 1 września 2018

Zmiany w Karcie Nauczyciela od 1 września 2018
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Tematem szkolenia będzie omówienie obowiązujących od 1 września 2018 r. zmian w Karcie Nauczyciela, wprowadzonych ustawą z 27.10.2017 r. o finansowaniu zadań oświatowych.
Od roku szkolnego 2018/2019 staż na stopień nauczyciela kontraktowego będzie dłuższy o rok, a cała ścieżka awansu zawodowego rozciągnie się do 15 lat. Zmianie ulegnie również ocena pracy nauczycieli oraz pensum nauczycieli specjalistów (pedagoga, logopedy, psychologa, doradcy zawodowego, a także terapeuty pedagogicznego). Z początkiem nowego roku szkolnego nauczyciele w placówkach niepublicznych będzie można zatrudniać tylko i wyłącznie na podstawie przepisów kodeksu pracy. Nowa ustawa wprowadza również dodatek dla nauczycieli dyplomowanych, który po raz pierwszy nauczyciele będą mogli otrzymać po 1 września 2020 r.

Szczegóły szkolenia

Cele

Cele

Podczas szkolenia uzyskacie Państwo odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, m.in.:

  • jakie zmiany zajdą w awansie zawodowym i jaką procedurę stosować w okresie przejściowym?
  • jaka jest podstawa prawna dokonania oceny pracy nauczyciela, która aktualna jest do sierpnia 2018 r.?
  • ile będzie wynosiło pensum nauczyciela, który prowadzi zajęcia z rewalidacji z dziećmi posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności?
  • jaki jest okres przejściowy zatrudniania asystentów nauczycieli lub wychowawców świetlicy?

 

Szkolenie skierowane jest do:

  • Dyrektorów i nauczycieli szkół i przedszkoli feryjnych i nieferyjnych,
  • Organów prowadzących.

Prelegenci

Prelegenci

Bogusława Wojtczak

Wieloletni dyrektor szkoły prowadzącej kształcenie zawodowej, promotor zmian w obszarze kształcenia zawodowego, mentor na Studiach Podyplomowych Liderów Oświaty, trener CEO, trener i psychoterapeuta Gestalt

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 15 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00. 
 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.  


Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer - wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com