Szkolenie online

Funkcjonowanie KRZ w praktyce

Funkcjonowanie KRZ w praktyce
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Krajowy Rejestr Zadłużonych powstał niejako w miejsce Centralnego Rejestru Restrukturyzacji i Upadłości. KRZ obejmuje jednakże nie tylko wpisy związane z restrukturyzacją i upadłością. Znajdziemy w nim także informacje na temat osób względem których umorzono egzekucję z uwagi na jej bezskuteczność, a także dłużników alimentacyjnych. Nowy rejestr ma stanowić narzędzie informacyjne dla wierzycieli. Rejestr podzielony został na cztery moduły, z których każdemu przypisano inną funkcję i zakres danych. Duże znaczenie rejestru, wielość zamieszczanych w nim informacji, a także rozbudowana struktura sprawiają, że konieczne jest dokładne zapoznanie się z jego funkcjonalności, przed rozpoczęciem korzystania z tego narzędzia.

Szczegóły szkolenia

Program

Program


1. Portal Rejestrów Sądowych - podstawowe informacje
2. Krajowy Rejestr Zadłużonych - podstawowe informacje
3. KRZ - podział i zakładanie konta użytkownika
4. KRZ - Portal Publiczny - jak korzystać
5. KRZ - Portal Użytkowników Zarejestrowany - jak korzystać
6. KRZ - Rejestr dla Organów Administracji Publicznej - jak korzystać
7. KRZ - Portal Użytkowników Branżowych - jak korzystać

Korzyści

Korzyści

Uczestnicy szkolenia uzyskają praktyczną wiedzę na temat sposobu korzystania z Krajowego Rejestru Zadłużonych, która zostanie zilustrowana slajdami przedstawiającymi najważniejsze zakładki rejestru. W tym dowiedzą się, jak założyć konto, przeglądać oraz dodawać wpisy do rejestru. Poznają oni także budowę Krajowego Rejestru Zadłużonych oraz funkcje poszczególnych jego modułów. Po szkoleniu każdy z uczestników powinien samodzielnie korzystać z Krajowego Rejestru Zadłużonych.

Prelegenci

Prelegenci

Michał Koralewski

Radca prawny, od 2010 r. wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych LEGITUS s.c. w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz prowadzeniu postępowań sądowych. Zasiada także w organach zarządzających i nadzorczych spółek kapitałowych oraz innych jednostek organizacyjnych. Autor licznych publikacji naukowych, w tym książek poświęconych w szczególności prawu cywilnemu, prawu handlowemu oraz działalności gospodarczej w Unii Europejskiej.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 2 lutego 2022r. o godz. 15:00. Potrwa 1 godzinę, max 75 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 14:00 w dniu szkolenia.​

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

  1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX ( podaj login i hasło używane do logowania do posiadanego pakietu LEX)
  2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie 
  3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
  4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
  5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

 

LEX Omega dla Sądów
LEX Kancelaria Standard/Optimum/Premium 
Dział Prawny Standard/Optimum/Premium 
Lex Windykacje 

Banki Standard

Banki Premium

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com