dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Szkolenie online

Ryzyka karne skarbowe w pracy księgowego

Ryzyka karne skarbowe w pracy księgowego
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

Praca księgowego wiąże się z jednej strony z koniecznością stałego obserwowania zmian prawnych dotyczących regulacji podatkowych, z drugiej wymaga dokładności, skrupulatności i terminowości. Każda pomyłka w rozliczeniach czy opóźnienie w złożeniu deklaracji może się bowiem wiązać z pociągnięciem do odpowiedzialności karnej skarbowej. W trakcie szkolenia online ekspert Crido, adwokat Łukasz Trochimiuk opowie jakie są obszary ryzyka karno-skarbowego osób zajmujących się księgowością oraz z jakimi zarzutami ze strony finansowych organów ścigania najczęściej spotykają się księgowi.

 

Partner merytoryczny szkolenia:

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  • Obszary ryzyka odpowiedzialności karnej księgowego
  • Nieterminowe składanie deklaracji podatkowych
  • JPK i inne informacje podatkowe
  • Informacje podsumowujące VAT-UE
  • Składanie sprawozdań finansowych do KRS i US
  • Sprawozdawczość do NBP
  • Nierzetelne i wadliwe księgi
  • Oszustwo podatkowe i wyłudzenie zwrotu
  • Naruszenie obowiązków płatnika

Partnerzy

Partnerzy merytoryczni

Crido

Prelegenci

Prelegenci

adw. Łukasz Trochimiuk, ekspert Crido

Adwokat, dział postępowań podatkowych. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w administracji publicznej, w dziedzinie prawa karnego i prawa karnego skarbowego. 
Od 2012 r. sprawował funkcję oskarżyciela skarbowego w sprawach o przestępstwa i wykroczenia karne skarbowe. Ponadto sprawował funkcję kierownika komórki karnej skarbowej w jednym z warszawskich urzędów skarbowych. 
Podczas pracy na stanowisku oskarżyciela skarbowego wielokrotnie występował przed sądami w sprawach o przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe. 
Prowadził też liczne postępowania przygotowawcze w sprawach dotyczących najpoważniejszych przestępstw skarbowych, niejednokrotnie sięgających wielomilionowych uszczupleń podatkowych. 
W ramach pracy w administracji skarbowej oraz współpracy z Crido prowadził też liczne szkolenia z zakresu prawa karnego skarbowego dla przedstawicieli biznesu i firm księgowych. 

 

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 29 marca 2019 r. o godzinie 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: Vademecum Głównego Księgowego Gold/Platinum; Vademecum Głównego Księgowego Administracja Gold; Vademecum Dyrektora Finansowego; Vademecum Doradcy Podatkowego; Vademecum Biegłego Rewidenta; Finanse Premium; Księgowość Standard/Optimum/Premium; Księgowość w Administracji Optimum/Standard; Navigator Procedury Podatkowe


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).  

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Partner merytoryczny

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com