Szkolenie online

Podsumowanie przepisów tarcz antykryzysowych oraz ich wpływ na kondycję sektora bankowego

Podsumowanie przepisów tarcz antykryzysowych oraz ich wpływ na kondycję sektora bankowego
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Pandemia COVID-19 wpływa negatywnie na wszystkie źródła dochodów banków. Utrudnia to podnoszenie kapitału i zwiększa ryzyko ograniczenia akcji kredytowej. Priorytetem w tej sytuacji staje się utrzymanie kredytowania gospodarki przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i odporności systemu finansowego.
Przepisy pakietu tzw. Tarczy Antykryzysowej (kolejno tzw. Tarczy 1.0, 2.0, 3.0 oraz 4.0) w odniesieniu do banków przynoszą istotne zmiany. Zmiany te mają bezpośredni i pośredni wpływ na cały sektor bankowy, a w konsekwencji na konsumentów.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

W trakcie webinaru dr Agnieszka Serzysko, m.in.:

 

1. Przedstawi podsumowanie przepisów wprowadzonych w ramach tarcz antykryzysowych, odnoszące się do banków lub też mające na nie znaczący wpływ,

2. Zasygnalizuje na które przepisy tarcz antykryzysowych należy zwrócić szczególną uwagę biorąc pod uwagę kondycję sektora bankowego,

3. Przedstawi potencjalny wpływ na konsumentów zmian wprowadzonych w ramach tarcz antykryzysowych i odnoszących się do sektora bankowego,

4. Omówi postulaty ZBP w odniesieniu do przepisów tarcz antykryzysowych w kontekście wpływu tych przepisów na kondycję sektora bankowego oraz raport NBP w zakresie skutków COVID – 19 na sektor bankowy.

Prelegenci

Prelegenci

Agnieszka Serzysko

Radca prawny, doktor nauk prawnych, specjalista z zakresu europejskiego prawa finansowego oraz karnego, współpracownik Centrum Europejskiego UW oraz Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości. Autorka wielu publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz prelegentka na konferencjach i szkoleniach dotyczących europejskiego prawa finansowego oraz europejskiego prawa karnego. Doświadczenie w dziedzinie prawa finansowego zdobyła podczas pracy w instytucji finansowej (11 lat) oraz w kancelarii prawnej (3 lata). Od 15 lat doradza podmiotom z rynku finansowego w zakresie transakcji finansowania, restrukturyzacji, regulacji rynku finansowego. Posiadająca bogate doświadczenie w liderowaniu nowatorskim projektom z zakresu prawa bankowego i nowych technologii jak projekt Polish Cloud realizowany we współpracy z ZBP czy FTB po Covid-19. Członek European Research Academy, ekspert Fair Trials International, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w projekcie Europa Praw Człowieka.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 10 lipca 2020 r. o godzinie 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Nagranie ze szkolenia online będzie dostępne dla wszystkich Użytkowników systemu LEX w ramach nowego, bezpłatnego modułu LEX Alert Koronawirus.

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu LEX.

 

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają LEX Alert Koronawirus

  

 

 


Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Chrome, Mozilla Firefox ) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com