Szkolenie online

Zmiany w prawie handlowym

Zmiany w prawie handlowym
W ostatnim czasie polskie prawo spółek handlowych zostało poddane licznym zmianom. Dotyczą one nie tylko samego Kodeksu Spółek Handlowych. Obejmują również inne ustawy, mające wpływ na jego stosowanie. Należą do nich ustawa prawo upadłościowe, ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym, Kodeks cywilny, a także szereg innych aktów prawnych.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska posiadających produkt: LEX Navigator Prawo Handlowe lub LEX Gamma Biznes​. 

 

Szkolenie online ma na celu usystematyzowanie tych zmian, przedstawienie ich wpływu na praktykę stosowania prawa. W trakcie szkolenia zostanie również poddane analizie najnowsze orzecznictwo, dotyczące zagadnień problemów. Zostaną także zaprezentowane zagadnienia, które znajdują się w projektach aktów prawnych, które w niedalekiej przyszłości wprowadzą zmiany do Kodeksu Spółek Handlowych.

Szczegóły szkolenia

Prelegenci

Prelegenci

dr Adrian Niewęgłowski

Adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego UMCS w Lublinie. Doświadczony wykładowca, w tym dla pracowników kadry zarządzającej spółek handlowych, aplikantów adwokackich. Autor kilkudziesięciu publikacji (komentarzy, artykułów naukowych, glos) z zakresu prawa handlowego i prawa własności intelektualnej. Autor komentarzy i diagramów w systemie "LEX Navigator prawo handlowe".

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

 

Szkolenie online odbędzie się 19 kwietnia 2017r. o godzinie 12:00. 

Bezpłatne szkolenie merytoryczne jest tylko dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają produkt: LEX Navigator Prawo Handlowe lub LEX Gamma Biznes​.

 

Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). Nie wystawiamy faktur. 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com