Czas pracy dla praktyków. Optymalizacja czasu pracy i najkorzystniejszych rozwiązań dla biznesu

Czas pracy dla praktyków. Optymalizacja czasu pracy i najkorzystniejszych rozwiązań dla biznesu
W czasie szkolenia słuchacze zapoznani zostaną z elastycznymi metodami zarządzania czasem pracy pracowników administracyjnych, mobilnych, kadry zarządzającej czy produkcji.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie przeznaczone jest dla menadżerów HR, dyrektorów personalnych, specjalistów kadr i płac. Ma charakter czysto warsztatowy. W czasie szkolenia słuchacze zapoznani zostaną z elastycznymi metodami zarządzania czasem pracy pracowników administracyjnych, mobilnych, kadry zarządzającej czy produkcji. Każda z tych grup to oddzielny problem związany z czasem pracy. Wykładowca w czasie naszego szkolenia podzieli się bardzo bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania czasem pracy opartym na praktykach stosowanych w organizacjach, w których doradza. Analizie poddane zostaną poszczególne metody zarządzania czasem pracy oraz wymienione plusy i minusy każdej z nich.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

8:30 - 9:00
9:00 - 11:00
11:00 - 11:15
11:15 - 13:15
13:15 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00

Korzyści

Korzyści

Podczas szkolenia gwarantujemy:

  • zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie czasu pracy
  • 100% rzeczowych porad opartych na konkretnych przypadkach
  • możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertem

Prelegenci

Prelegenci

Piotr Wojciechowski

Adwokat, niezależny ekspert prawa pracy, były inspektor pracy. Prawem pracy zajmuje się od wielu lat, a jego zainteresowania zawodowe rozpoczęły się od uczestnictwa w pracach seminarium utworzonym przy Katedrze Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prowadzonym przez Pana Profesora Krzysztofa Rączkę. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W latach 2001-2008 pracownik Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy, w latach 2004-2008 na stanowisku wicedyrektora Departamentu. Od 2009 r. prowadzi samodzielną praktykę doradczą w różnych formach, łącząc swoje bogate doświadczenie zawodowe z bardzo cenionymi umiejętnościami przekazywania wiedzy. Wykładowca prawa pracy na renomowanych uczelniach: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor licznych publikacji oraz uczestnik Konferencji związanych ze stosowaniem przepisów prawa pracy w praktyce.

Odbiorcy

Odbiorcy

Menadżerowie HR, dyrektorzy personalni, specjaliści kadr i płac. 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Agata Fiodorow

tel. +48 22 535 80 99

agata.fiodorow@wolterskluwer.com

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agata Fiodorow, tel. +48 22 535 80 99, agata.fiodorow@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com