Szkolenie online

BHP w magazynowaniu substancji niebezpiecznych - ciała stałe

BHP w magazynowaniu substancji niebezpiecznych - ciała stałe
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Z magazynowaniem substancji niebezpiecznych w postaci stałej spotykamy się w różnych miejscach m.in. na budowach, halach produkcyjnych i magazynowych. Są stosowane do różnych procesów w przedsiębiorstwie. Niezależnie od celu przeznaczenia, każdy z użytkowników powinien magazynować i stosować substancje niebezpieczne w oparciu o obowiązujące regulacje prawne. Dodatkowo będąc pracodawcą, warto pamiętać o zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy osobom, które wykonują czynności z użyciem substancji niebezpiecznych.

Podczas szkolenia zostaną omówione najważniejsze regulacje z zakresu stosowania i magazynowania substancji niebezpiecznych jako ciał stałych. Skoncentrujemy się na przepisach obejmujących kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy przy substancjach chemicznych. Przedstawiony zostanie zakres odpowiedzialności pracodawcy i kary, które mogą zostać nałożone w przypadku niespełnienia wymogów prawnych.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

 1. Co wskazuje, że mamy do czynienia z substancją niebezpieczną?
 2. Omówienie regulacji prawnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dot. magazynowania stałych substancji niebezpiecznych.
 3. Miejsca magazynowania stałych substancji niebezpiecznych.
 4. Wypadki przy pracy związane z użyciem substancji chemicznych w stanie stałym.
 5. Odpowiedzialność pracodawcy i osób kierujących w przypadku niezapewnienia bezpiecznych warunków pracy przy stałych substancjach niebezpiecznych.

 

 

Szkolenie online skierowane jest w szczególności do:

 

 • pracodawców i użytkowników obiektów, w których są magazynowane stałe substancje niebezpieczne
 • pracowników stosujących substancje chemiczne w stanie stałym
 • osób pełniących zadania służby BHP w zakładach pracy
 • zarządców nieruchomości

 

Prelegenci

Prelegenci

Agnieszka Kuźmicka

Specjalista ds. BHP, inspektor ochrony przeciwpożarowej, doradza i szkoli w zakresie bezpieczeństwa pracy w różnych branżach m.in. budownictwie, przemyśle energetycznym oraz zakładach produkcyjnych. Wykładowca akademicki studiów podyplomowych o kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy. W ramach prowadzonej działalności EHS Consulting, organizuje webinaria oraz szkolenia edukacyjne dedykowane pracownikom służby BHP, osobom kierującym oraz pracodawcom. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Studentka prawa na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 6 września 2022r. o godz. 12:00. Potrwa 75min.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 11:00 w dniu szkolenia.​

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie mailem i danymi do których jest przypisana licencja Lex.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox
- wtyczka Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

 

 

BHP Optimum/Premium/Standard 

 

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com