Konferencja

HR Tech Summit 2021

HR Tech Summit 2021

Przed nami ósma edycja konferencji HR Tech Summit 2021 w wersji online. Wydarzenie poświęcone jest innowacjom, digitalizacji oraz rozwojowi technologii w obszarze HR TECH. 

 

O czym będziemy rozmawiać podczas tegorocznego spotkania? 

 

Rok 2020 był rokiem szczególnym dla pracodawców. Jedni próbowali na szybko wdrażać potrzebne narzędzia do pracy zdalnej, inni czekali co będzie dalej, jeszcze inni próbowali po prostu przetrwać! W 2021 roku pracodawcy muszą się zmienić, by nie przestać się rozwijać. Potrzebna jest do tego digitalizacja procesów, wdrażanie kolejnych rozwiązań technologicznych, analiza działań ale także równoczesna dbałość o człowieka i jego potrzeby. Zarejestruj sie aby móc dołączyć do tej największej konferencji HR w Polsce. Dzięki HR Tech Summit 2021 online spotkasz znanych praktyków z branży. Poznasz trendy oraz konkretne rozwiązania i przykłady wdrożeń. Ucz się od najlepszych i wejdź razem z nami do świata HR TECH.

 

Więcej informacji na www.hrtech.gridaly.com

Szczegóły konferencji

Program

Program

Największa konferencja w Polsce poświęcona innowacjom, digitalizacji oraz rozwojowi technologii w obszarze HR TECH.

 

Podczas HR Tech Summit 2021 online wspólnie zastanowimy się:

  • Jak nowe technologie mogą wspierać efektywną rekrutację w trybie zdalnym i budowę doświadczeń kandydatów?
  • Jak zarządzać doświadczeniami i zaangażowaniem pracowników w pracy zdalnej i hybrydowej?
  • Jak pracować z Big Data w HR?
  • Nowe technologie wspierające działania oraz analitykę HR?
  • Pracownik i kandydat w dobie zmieniających się warunków pracy. Nowoczesne: zarządzanie, prawo, obowiązki, trendy.
  • Czy boty zastąpią nam pracowników i czego możemy się od nich nauczyć?
  • Czy zdrowie psychiczne pracowników będzie nowym benefitem?
  • Kompetencje HR-owca przyszłości. Kluczowe umiejętności pracowników i kandydatów.
  • Wnioski i doświadczenia jakich nauczyła nas pandemia w 2021 roku.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com