Szkolenie online

Jak na bazie skutecznej i optymalnej kosztowo oferty motywacyjnej i wynagrodzeniowej dla pracowników (EVP – Employee Value Proposition) realnie pozyskiwać, utrzymywać i angażować pracowników?

Jak na bazie skutecznej i optymalnej kosztowo oferty motywacyjnej i wynagrodzeniowej dla pracowników (EVP – Employee Value Proposition) realnie pozyskiwać, utrzymywać i angażować pracowników?
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Obecnie na rynku pracy mamy do czynienia z ciągle rosnącymi płacami i dużą konkurencją o kandydatów do pracy. Wiąże się to z realnymi trudnościami z pozyskiwaniem, utrzymywaniem, satysfakcją, motywowaniem, angażowaniem i fluktuacją pracowników.

Pracodawcy i ich zespoły personalne poszukują inspiracji, jak budować skuteczne systemy wynagradzania i motywacyjne - realnie budujące silną i zintegrowaną społeczność pracowników zdolną do realizacji bieżących zadań i strategii firmy, optymalnie zarządzając budżetem.

Webinar zainspiruje do znalezienia klucza na najlepszy system wynagrodzeń i motywacji pracowników, biorąc pod uwagę wyzwania biznesowe i kulturę organizacyjną organizacji oraz oczekiwania pracowników.

 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

 1. Wprowadzenie: model ,,strategia-motywacja-wyniki”, związki pomiędzy:
  • modelem biznesowym i strategią biznesową, celami strategicznymi,
  • kulturą organizacyjną i charakterem organizacji, jej realnymi wartościami,
  • pracownikami i ich aspiracjami, wartościami oraz potrzebami,
  • efektami w postaci zrealizowanych celów, zadań, zysków,
  • systemem wynagrodzeń i motywacji.
 2. Koncepcja EVP – Employee Value Proposition:
  • EVP - koszyk wartości dla pracownika - czym jest i co się w nim znajduje?
  • Od zwykłego systemu wynagradzania, świadczeń i benefitów do EVP (czyli skutecznej i optymalnej kosztowo oferty motywacyjnej i wynagrodzeniowej dla pracowników) - etapy działań,
  • Przykład EVP z dwóch organizacji.
 3. Mapowanie Elementów istotnych z punktu widzenia EVP po stronie pracodawcy i pracownika:
  • Ocena typu modelu biznesowego i strategii biznesowej na bazie kluczowych celów organizacji, na tej podstawie typowanie wymaganej kultury organizacyjnej i wartości wspierających cele organizacyjne oraz przydatne narzędzie,
  • Badanie obecnej kultury organizacyjnej i wartości, ocena różnic ze stanem pożądanym – przykłady,
  • Inicjatywy oddziałujące na kształtowanie odpowiedniej kultury organizacyjnej i wartości poprzez EVP – przykłady,
  • Typowe konstrukty osobowości pracowników, ich potrzeby, motywacje i wartości - wstęp do rozumienia dopasowania pracownika do stanowiska pracy i organizacji,
  • Pracownicy "pasujący" do organizacji i jej celów, jej kultury organizacyjnej i jej wartości oraz stanowiska pracy a ich sukcesy zawodowe np. w sferze wydajności, jakości, innowacyjności osobistej oraz relacji, atmosfery pracy, komunikacji i współpracy, jaką buduje z innymi pracownikami.
 4. Budowanie i odpowiednie komunikowanie EVP, czyli skutecznej i optymalnej kosztowo oferty motywacyjnej i wynagrodzeniowej dla pracowników:
  • Mapowanie potrzeb w zakresie EVP pracowników "pasujących" i "nie pasujących" do organizacji – inspiracje,
  • Zmiana EVP – typowy projekt, koszty, korzyści, ryzyka i przeciwdziałanie im,
  • Komunikacja i Employer Branding umożliwiający przyciąganie, motywowanie oraz angażowanie i gratyfikowanie odpowiednich pracowników na bazie EVP,
  • Okresowe raportowanie EVP do pracowników jako element budowania zaangażowania i marki pracodawcy.

Szkolenie skierowane jest do:

 • Menedżerów HR wyższego i niższego szczebla,
 • Ekspertów i Specjalistów ds. HR,
 • HR Business Partnerów, HR Generalistów,
 • Audytorów i kontrolerów oceniających obszar HR,
 • Osób, które rozpoczynają swoją drogę zawodową i zadania w kierunku HR (ZZL).

Zapraszamy również inne osoby, które są zainteresowane budową transparentnych, spójnych oraz skutecznych (optymalnych kosztowo, efektywnych i dających realne wyniki w postaci zaangażowania załogi) systemów wynagradzania i motywowania pracowników, szczególnie, jeśli stoją przed wyzwaniem opracowania, wdrożenia, poprawy lub optymalizacji rozwiązań w tym zakresie.

Szkolenie może być też pomocne dla menedżerów i właścicieli firm oraz innych osób zainteresowanych tematami fluktuacji, dobrostanu (well beingu), satysfakcji, motywacji lub zaangażowania pracowników i budową pozytywnej marki pracodawcy (employer brandingiem).

 

Cele

Cele

Szkolenie to transfer wiedzy i przykład praktycznego podejścia do budowania lub zmiany adekwatnego do potrzeb systemu wynagradzania i motywowania pracowników, w tym niełatwym i wieloaspektowym temacie.

Bonusem jest narzędzie (plik MS Excel) do analizy spójności pomiędzy:

 • tym, co się dzieje po stronie biznesowej (np. rodzaje celów, style zarządzania menedżerów, priorytety organizacji),
 • sposobem prowadzenia spraw personalnych i elementami systemu motywacji i wynagrodzeń,
 • a tym czego potrzebują kandydaci aby podjąć ofertę pracy i pracownicy, aby odczuwać satysfakcję, motywację i zaangażowanie oraz chcieć pozostawać w organizacji (będąc jednocześnie pracownikiem dopasowanym do wyzwań).

Analiza spójności daje jasne wskazówki, w którym kierunku należy utrzymywać lub zmienić system motywacji i wynagrodzeń w organizacji.

Prelegenci

Prelegenci

Irmina Gocan

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w obszarze strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi w branży przemysłowej. Prezes Zarządu Spółki AIDA Consulting oraz konsultant wiodący, wcześniej menedżer w PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Menedżer projektów z obszaru zzl realizowanych dla wielu podmiotów gospodarczych. Pracowała z największymi firmami doradczymi m.in. PWC, Ernst & Young, Deloitte, Capgemini, Hay Group od strony klienta, gdzie była odpowiedzialna za budowanie zakresu wymagań wobec doradców, współrealizowanie projektów oraz ich implementację do spółki – m.in. były to projekty z zakresu kształtowania strategii i polityki personalnej, rekrutacji i selekcji, rozwoju zawodowego, ocen okresowych, wynagrodzeń i motywacji, zwolnień oraz wdrażania rozwiązań IT dla HR (m.in. z firmą SAP oraz SID Group). Wieloletni autor publikacji Serwisu HR Wolters Kluwer Polska oraz Personelu Plus. Wykładowca na SWPS, a od października 2012 również na ALK. Pracuje też jako trener. Absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi SWPS, Studium Trenerów Grupowych SWPS i Laboratorium Psychoedukacji, oraz studiów MBA dla kadry HR na Akademii Leona Koźmińskiego.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 25 września 2023r. o godz. 10:00. Potrwa 120 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 9:00 w dniu szkolenia.​

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie mailem i danymi do których jest przypisana licencja Lex.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

 

HR

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com