Konferencja
10:00 02.11.2020 - 01.10.2020

HR Tech Summit 2020 online

HR Tech Summit 2020 online
Największa konferencja w Polsce poświęcona innowacjom, digitalizacji oraz rozwojowi technologii w obszarze HR TECH po raz pierwszy w wersji on – line. Podczas HR Tech Summit 2020 wspólnie zastanowimy się: Co o digitalizacji procesów HR powiedziała nam pandemia COVID-19? Jak w dłuższej perspektywie nowe technologie mogą pomóc budować doświadczenia i pracowników? Jak mierzyć skuteczność nowych technologii w procesach HR? Jak nowe technologie pomogą wdrażać w firmach model hybrydowy? Serdecznie zapraszamy na wydarzenie.
Cena
Bezpłatne

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Największa konferencja w Polsce poświęcona innowacjom, digitalizacji oraz rozwojowi technologii w obszarze HR TECH po raz pierwszy w wersji on – line.  

Szczegółowe informacje znjadują sie na stronie www.hrtech.pl

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
02.11.2020 - 01.10.2020 , 10:00
Czas trwania:
3 dni

Zgłoszenia

Termin zgłoszeń upływa:
2020-10-26 r.
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com