Szkolenie online

Jak skutecznie zwiększać poziom motywacji pracowników w organizacjach?

Jak skutecznie zwiększać poziom motywacji pracowników w organizacjach?
Motywacja do pracy jest skomplikowanym procesem. Tylko nieliczne organizacje są w stanie sprawnie wykorzystywać wiedzę z tego zakresu. Działania motywacyjne w firmie zaczynają się już od procesu rekrutacji.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer posiadających produkt - Serwis HR.

 

Proste łączenie satysfakcji z motywacją prowadzi do błędnych decyzji menedżerskich. O tym jak sprawnie poruszać się w tym obszarze, opowiedzą konsultanci z Instytutu Gaussa.

Szczegóły szkolenia

Korzyści

Korzyści

Jak wykorzystać wiedzę na temat motywacji w praktyce biznesowej:

  • Mity motywacyjne (np. pieniądze nie motywują, tylko demotywują)
  • Motywacja to proces
  • Rola cech osobowości
  • Rola czynników sytuacyjnych
  • Pomiar motywacji w organizacji
  • Zastosowanie wiedzy w systemach motywacyjnych (system ocen, wynagradzania, premiowania)
  • Motywowanie jako podstawowe działanie menedżerskie

Partnerzy

Partnerzy

Serwis HR

Serwis HR to nowoczesna publikacja tworzona z myślą o dyrektorach i specjalistach ds. personalnych. Serwis HR to narzędzia i wiedza, jak realizować procesy HRM, by wspierały osiąganie celów biznesowych firmy w  zgodzie z obowiązującym prawem i  trendami z obszaru HR. Pomaga rozwiązywać codzienne problemy, dostarcza inspiracji do wdrażania projektów oraz narzędzia do ich realizacji.

 

Zawiera analizy praktycznych tematów, procedury wdrażania procesów HRM, studia przypadków, odpowiedzi na pytania użytkowników, raporty rynkowe, materiały szkoleniowe i narzędzie do zarządzania nimi oraz kompleksowy pakiet informacji niezbędnych w pracy działu personalnego. W wersji on -line program jest aktualizowany codziennie.

Odwiedź stronę

Prelegenci

Prelegenci

Dariusz Ambroziak

Psycholog organizacji. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług doradczych jak i szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie organizacyjnej, metodologii badawczej oraz prowadzeniu analiz statystycznych. Zarządza projektami konsultingowymi oraz aktywnie pracuje, jako konsultant. Doradca zarządów firm w zakresie budowy i rozwoju organizacji. W biznesie jest zwolennikiem podejścia Evidence Based Management (EBM), czyli zarządzania opartego na dowodach. Autor wielu publikacji fachowych, w tym współautor książki o zjawisku anomii pracowniczej.

dr Victor Wekselberg

Psycholog organizacji. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług doradczych. Od 38 lat bada i diagnozuje za pomocą narzędzi psychologicznych pracowników w organizacjach.

Twórca i współtwórca kilku testów. Specjalizuje się w diagnozie organizacyjnej, konsultingu organizacyjnym, metodologii badawczej. Autor i współautor wielu artykułów naukowych poświęconych współpracy, zaufaniu i efektywności funkcjonowania grup pracowniczych.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 29 marca 2017r. o godzinie 15:00. 

 

Bezpłatne szkolenie online tylko dla klientów Wolters Kluwer - wymagana rejestracja.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Partner

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com