Szkolenie online

10 częstych błędów popełnianych przez lekarzy i pielęgniarki. Jak uniknąć roszczeń ze strony pacjenta?

10 częstych błędów popełnianych przez lekarzy i pielęgniarki. Jak uniknąć roszczeń ze strony pacjenta?
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Jakie błędy dotyczące informacji o ryzyku zabiegu najczęściej zawierają zgody? Ile nieprawidłowości w związku z wadliwym zebraniem wywiadu od pacjenta można znaleźć w dokumentacji? Jakie błędy najczęściej popełnia się w poszczególnych dziedzinach (np. w ginekologii czy chirurgii) oraz jak z punktu widzenia statystyk wyglądają te nieprawidłowości?

 

Szczegółowe omówienie najczęstszych błędów popełnianych przez osoby wykonujące zawody medyczne w ich codziennej pracy oraz proste rady jak im zapobiec będą przedmiotem szkolenia on-line, które odbędzie się 13 września o godz. 11. Zapisz się na nie już dziś!

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Proponowane szkolenie dotyczy najczęstszych błędów popełnianych przez osoby wykonujące zawody medyczne w ich codziennej pracy. Zostało ono przygotowane z uwzględnieniem dwóch perspektyw:

 

  • prawnej (ukazującej błędy prawne personelu medycznego) i
  • naukowej (wskazującej tendencje statystyczne w popełnianych błędach).

 

Całość szkolenia zilustrowano licznymi przykładami z praktyki po to, żeby przekaz był bardziej dostępny dla osób wykonujących zawody medyczne, a ty samym pozwolił uniknąć popełnienia podobnych błędów w realizacji codziennych obowiązków.

W ostatniej części wykładu zajęto się prawnymi konsekwencjami błędów medycznych, analizując możliwość prawnej kwalifikacji danego zachowania.

 

Szkolenie jest przeznaczone przede wszystkim dla osób wykonujących zawody medyczne.

Serdecznie zapraszamy!

Prelegenci

Prelegenci

Radosław Tymiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk prawnych, ekspert do spraw legislacji, radca prawny. Jest autorem licznych publikacji prawnomedycznych oraz kilku książek z tego zakresu. Prowadzi bloga www.prawalekarza.pl. Jest wykładowcą prawa medycznego na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się przede wszystkim obroną lekarzy w sprawach sądowych oraz obsługą podmiotów leczniczych i praktyk lekarskich.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 13 września 2019 r. o godzinie 11:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 10:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Ochrona Zdrowia,LEX Ochrona Zdrowia Optimum/Premium/ Standard; Księgowość Optimum/Premium/ Standard, Kadry Optimum/Premium/ Standard, Zamówienia Publiczne Optimum/Premium/ Standard; LEX Medica

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu lex.


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com