Szkolenie online

Digitalizacja kancelarii prawnej – w co najlepiej inwestować aby się rozwijać?

Digitalizacja kancelarii prawnej – w co najlepiej inwestować aby się rozwijać?
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Rynek oferuje prawnikom wiele możliwości i rozwiązań technologicznych. Na przestrzeni ostatnich lat praca prawnika przeszła przez szereg zmian, a w kolejnych może w dużej mierze stać się cyfrowa. Zapraszamy Państwa na 60-minutowy bezpłatny webinar, podczas którego poruszymy szereg interesujących tematów.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

1. Nowe technologie w pracy prawnika - które z nich mogą ułatwić, a które raczej utrudniają pracę?

2. Przegląd dostępnych narzędzi informatycznych i internetowych przydatnych w pracy prawnika.

3. Chmura czy serwer w biurze, co wybrać?

4. Analogowa (ciemna) strona narzędzi informatycznych w kancelarii prawnej. 

5. Jak może wyglądać praca prawnika w przyszłości w perspektywie kilku -kilkunastu lat?

 

Podczas webinaru będą Państwo mieli okazję zadawać pytania ekspertowi Mec. Maciejowi Żakiewiczowi – Adwokatowi i Wspólnikowi w kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp. k. oraz Doradcy Legal Software Poland Wolters Kluwer Polska

Prelegenci

Prelegenci

Maciej Żakiewicz

Adwokat i wspólnik zarządzający w kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp.k.. Od wielu lat zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami oraz stałym doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorstw z sektora przemysłowego, motoryzacyjnego, budowlanego i medialnego. W przeszłości przez wiele lat występował w roli obrońcy w sprawach karnych, karnych skarbowych i karnych gospodarczych. 

Maciej Żakiewicz ma doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorstw, a także skomplikowanych spraw i procesów gospodarczych. Przygotowuje i opiniuje umowy (również w języku niemieckim i angielskim), jak również doradza w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa handlowego oraz cywilnego. Pracę prawnika łączy z wiedzą i doświadczeniem z zakresu informatyki, nowych technologii oraz komunikacji. Ma doświadczenie w koordynowaniu i wdrażaniu dużych projektów prawnych u klientów m.in. z zakresu prawa pracy oraz doradztwie przy transakcjach. Adwokat z dużym doświadczeniem sądowym.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 27 lutego 2019 r. o godzinie 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Webinarium jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com