webinar

Dokumenty finansowe (faktury i płatności)

Dokumenty finansowe (faktury i płatności)
Szkolenie realizowane w trybie online (webinarium) lub indywidualnym (szkolenie w miejscu pracy), z zakresu obsługi dokumentów finansowych (faktury oraz płatności).
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Rozliczanie i fakturowanie czynności notarialnych jest bardzo intuicyjne. Podczas zatwierdzania czynności wystarczy określić sposób zapłaty by utworzone zostały dokumenty płatności dla wybranych stron. Dla czynności notarialnych, w których płatnikami są różne strony, można wystawić jednocześnie odpowiednią ilość faktur. 


Program ma także możliwość fakturowania wielu czynności zbiorczo, wystarczy wskazać stronę i zakres dat by wyszukać wszystkie czynności do zafakturowania. Na podstawie utworzonych płatności generowany jest raport kasowy.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Pokażemy jak w łatwy sposób wystawić fakturę VAT, skorygować ją i przyjąć do kasy (dokumenty „kasa przyjmie”);
  2. Wytłumaczymy jak poprawić źle wystawiony dokument finansowy;
  3. Wykonamy rozliczenie dla faktur dzielonych – faktury, w których płatność jest podzielona na 2 lub więcej odbiorców faktury;
  4. Pracujemy "na żywo";
  5. Omawiamy kluczowe funkcjonalności przydatne w codziennej pracy;
  6. Pokazujemy praktyczne przykłady wykorzystania możliwości programu;
  7. Informujemy o nowościach;
  8. Odpowiadamy na pytania uczestników.

Eksperci

Eksperci

Paweł Baranowski

Kilkuletni pracownik Wolters Kluwer Polska na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń. Specjalizuje się we wdrażaniu oprogramowania do zarządzania kancelarią. Codzienny kontakt z klientem przekłada się na rozwój i udoskonalanie systemów Wolters Kluwer Polska.

Adam Skowron

Wieloletni pracownik Wolters Kluwer Polska, posiadający bogate doświadczenie w pracy z klientami i we wdrażaniu programu Kancelaria Notarialna.
Wiele godzin poświęconych na wdrożenia produktu i codziennie zdobywana praktyka przekłada się na profesjonalne wsparcie klientów naszej Firmy.

 
„Dzielenie się wiedzą jest częścią mojej profesji”.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Terminy szkoleń:

22.03.2023 godz. 12:00-14:00

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Termin zapisów upływa na dzień przed szkoleniem.   

 

Kontakt w sprawie szkolenia:

 

tel: 801 04 45 45 wew. 3

pomoc.techniczna@wolterskluwer.pl

 

Cena szkolenia: 100 zł netto + 23% vat

Czas trwania szkolenia: 2h

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Zespół Pomocy Technicznej

tel. 801 04 45 45 wybierz 3

PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Zespół Pomocy Technicznej, tel. 801 04 45 45 wybierz 3, PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com