dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Szkolenie online

Efektywne zarządzanie ryzykiem, czyli jak wybrać metodykę analizy ryzyka i jakich błędów unikać

Efektywne zarządzanie ryzykiem, czyli jak wybrać metodykę analizy ryzyka i jakich błędów unikać
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

Obserwujemy dynamiczny wzrost ilości gromadzonych i przechowywanych danych. Nowe możliwości technologiczne, używanie oprogramowania na telefonach i tabletach, przechowywanie danych w chmurze, profilowanie to tylko wybrane przykłady, które pokazują jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się środowisko, w którym przetwarzamy dane osobowe. Błyskawiczny rozwój nowych technologii uniemożliwia stworzenie uniwersalnego katalogu zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych, których wdrożenie daje gwarancję właściwej ochrony danych. Większość z Nas zadaje sobie pytania jak skutecznie zabezpieczać dane Naszych Pracowników, Klientów czy Kontrahentów. Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w wynikach analizy ryzyka o której tak dużo ostatnio się mówi. Odpowiedni poziom ochrony danych można uzyskać poprzez procesowe podejście do zarządzania ryzykiem, które ma na celu identyfikację ryzyk, ocenę a następnie wybór odpowiednich środków technicznych 
i organizacyjnych mitygujących zidentyfikowane ryzyka.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Program szkolenia:

1. Przedstawienie metod identyfikacji i szacowania ryzyka – zalety, wady.
2. Czym należy się kierować przy wyborze metodyki analizy ryzyka?
3. Identyfikacja i szacowanie ryzyka na wybranym przykładzie (case study).
4. Sposoby postępowania z ryzykiem.
5. Najczęściej popełniane błędy vs dobre praktyki.

Szkolenie kierujemy do osób, które uczestniczą lub będą uczestniczyć w procesie zarządzania ryzykiem, osób pełniących funkcję Inspektora Ochrony Danych. Grupą docelową jest, więc zarówno kierownictwo jak i pozostali pracownicy odpowiedzialni za identyfikację, szacowanie, zarządzanie i monitorowanie ryzyk.

Prelegenci

Prelegenci

Joanna Kuczyńska

Absolwenta kierunku zarządzanie na Politechnice Warszawskiej oraz Akademii Menadżera LUX MED realizowanej we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia zarządzania ryzykiem zgodnie z normą ISO 31000 oraz certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001. Jako ekspert ds. zarządzania ryzykiem Clue Consulting uczestniczyła w licznych projektach dostosowania małych i średnich podmiotów do wymagań RODO. Obecnie Kierownik ds. ryzyka i zgodności z wymaganiami w LUX MED sp. z o.o. W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się we wdrażaniu i utrzymaniu zintegrowanego systemu zarządzania opartego na analizie ryzyka w tym analizie ryzyka braku zgodności. 

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szanowni Państwo,

Z powodu choroby prelegentki planowane na 07 marca 2019r szkolenie online odbędzie się 19 marca 2019 r. o godzinie 12:00. 

Otrzymany link z 7 marca zachowuje swoją ważność.

 

Zapisy prowadzone są do godziny 11:00 w dniu szkolenia.  


Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Ochrona Danych Osobowych

 

 

WAŻNE!
Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com