Szkolenie online

Elektronizacja zamówień publicznych o wartości powyżej progów UE

Elektronizacja zamówień publicznych o wartości powyżej progów UE
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

18 października 2018 r. nastąpi elektronizacja postępowań o udzielenie zamówienia o wartości równej bądź przekraczającej tzw. progi unijne. Zamawiający i wykonawcy będą zobowiązani do stosowania środków komunikacji elektronicznej w takich postępowaniach. Natomiast 1 stycznia 2020 r. to nowa data, od której każde postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego będzie prowadzone z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Wtedy ma być także gotowa centralna platfoma e-Zamówienia.

Szczegóły szkolenia

Cele

Cele

Uczestnicząc w szkoleniu:

 

  • poznasz zasady składania ofert i wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o wartości powyżej progów UE
  • dowiesz się jak zamawiający będzie się komunikował z wykonawcami w przetargach unijnych
  • poznasz kolejne kroki w procesie elektronizacji polskich zamówień publicznych
  • zadasz swoje pytanie Ekspertowi

Odbiorcy:

 

  • pracownicy firm startujących w przetargach publicznych, odpowiedzialni za przygotowanie dokumentów przetargowych (ofert i JEDZ)
  • pracownicy działów zamówień publicznych administracji rządowej i samorządowej, a także innych podmiotów zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych (szpitale, szkoły, instytucje kulturalne, etc.)
  • prawnicy specjalizujący się w prawie zamówień publicznych

 

Zachęcamy do przesyłania pytań do Eksperta już podczas rejestracji na szkolenie!

Prelegenci

Prelegenci

prof. dr hab. Małgorzata Sieradzka

Profesor na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, autorka ponad 250 publikacji, w tym monografii oraz komentarzy do ustaw; adwokat specjalizujący się w prawie konkurencji oraz prawie zamówień publicznych prowadzący szeroką praktykę w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w sprawach karnych, przed organami antymonopolowymi oraz KIO i SO, ekspert UOKiK w zakresie zmów przetargowych, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, członek Stowarzyszenia Prawa Konkurencji, członek CARS.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 10 października 2018 r. o godzinie 13:00. 
 

Zapisy prowadzone są do godziny 12:00 w dniu szkolenia.  


Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: Zamówienia Publiczne, Zamówienia Publiczne Prestige/ Standard/ Optimum/ Premium

 

 

WAŻNE
Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com