Szkolenie online

GIIF - przygotowywanie i raportowanie czynności do GIIF w programie Kancelaria Notarialna

GIIF - przygotowywanie i raportowanie czynności do GIIF w programie Kancelaria Notarialna
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Program Kancelaria Notarialna umożliwia w szybki sposób przygotowanie, weryfikację i wysyłkę podlegających raportowaniu transakcji notarialnych do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (rejestr GIIF). Podczas szkolenia zaprezentowany zostanie cały proces przygotowania oraz raportowania transakcji w systemie Kancelaria Notarialna.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące kwestie:

  • rejestrowanie czynności notarialnych
  • przygotowanie transakcji na etapie wprowadzania czynności
  • analiza ryzyka
  • tworzenie transakcji GIIF
  • wysyłka pliku raportu z transakcjami do GIIF
  • statusy wysłanych plików raportów (UPO)
  • wydruki

Prelegenci

Prelegenci

Kamil Wardowski

Wieloletni pracownik Wolters Kluwer Polska, posiadający bogate doświadczenie w pracy z klientami we wdrażaniu programów dla kancelarii prawnych oraz notarialnych. Obecnie zdobyte doświadczenie wykorzystuje przy rozwijaniu systemu Kancelaria Notarialna oraz najnowszej aplikacji dla prawników - LegalDesk.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się:

- 20 lipca 2021r. o godz. 15:00

 

Zapisy prowadzone są do godziny 14:00 w dniu szkolenia.​

 

Czas trwania szkolenia: 75 minut. 

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com