Gry psychologiczne w szkole - rozpoznawanie i przeciwdziałanie

Gry psychologiczne w szkole - rozpoznawanie i przeciwdziałanie
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie ma charakter wysoce praktyczny. Uczestnicy zajęć zapoznają się z mechanizmami występującymi w relacjach zawodowych w oparciu o teorię Analizy Transakcyjnej. Będą mieć okazję poznania własnych zasobów i ograniczeń, rozwinąć umiejętności reakcji w sytuacjach związanych z dużymi napięciami emocjonalnymi. Szkolenie jest szansą na lepsze rozumienie swoich reakcji i reakcji człowieka będącego z nami w kontakcie. To okazja do zbudowania w przyszłości kontaktów satysfakcjonujących obie strony: psycholog/pedagog - nauczyciel, psycholog/pedagog-rodzic, psycholog/pedagog - uczeń.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

 

 1. Nasze zasoby i ich wpływ na zachowania ludzi w sytuacjach trudnych.
 2. Rodzaje wzmocnień w pracy psychologa/pedagoga i ich skuteczność.
 3. Komunikowanie się między ludźmi: proste, skrzyżowane, ukryte.
 4. Gry psychologiczne: mechanizm powstawania i stopery wyłączające grę.
 5. Budowanie satysfakcjonujących relacji między ludźmi.

 

   
 •  

 

Cele

Cele

 • Nabycie podstawowej wiedzy psychologicznej ułatwiającej budowanie satysfakcjonujących relacji w szkole/placówce oświatowej.
 • Rozumienie mechanizmów powstawania gier psychologicznych.
 • Przygotowanie do dbania o siebie i o innych będących z nami w relacjach zawodowych.

Prelegenci

Prelegenci

female

Katarzyna Koszewska

Odbiorcy

Odbiorcy

Adresatami szkolenia są psycholodzy i pedagodzy pracujący w poradniach psychologiczno-pedagogicznych zainteresowani wspieraniem rozwoju uczniów, rodziców, nauczycieli oraz własnym rozwojem osobistym i zawodowym.

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com