Konferencja

HR Tech Summit 2022

HR Tech Summit 2022

Wolters Kluwer Polska, wiodący dostawca profesjonalnych informacji oraz rozwiązań w dziedzinie nowoczesnego oprogramowania przy współpracy z ekspertami, konsultantami i twórcami rozwiązań HR stworzył renomowane wydarzenie przyciągające uwagę całej branży, HR Tech Summit.

 

Już 14 czerwca spotkamy się ponownie na konferencji w wersji stacjonarnej. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. Miejscem IX edycji wydarzenia będzie Hotel Marriott w Warszawie. Dla tych, którzy jednak nie będą mogli dotrzeć do nas na miejsce, zapraszamy do udziału w wersji online. 

Motyw przewodni tegorocznej edycji HR Tech Summit to „Back to basics. Powrót do podstaw”. Uczestnicy wydarzenia otrzymają wyjątkową możliwość spotkania z najlepszymi ekspertami branży HR w Polsce i na świecie jak również szerokiego spojżenia na najważniejsze trendy zachądzące w branży Human Resources. 

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów. 

Ilość miejsc w wersji stacjonarnej jest ograniczona. 

Szczegóły konferencji

Program

Program

Podczas IX edycji konferencji zastanowimy się nad:

  • sposobami skutecznego dotarcia do potencjalnych kandydatów
  • technikami i narzędziami wspierającymi sourcing i marketing rekrutacyjny
  • budową procesów HR, które wspierają doświadczenia kandydatów i pracowników
  • tworzeniem zaangażowanych zespołów w rzeczywistości zdalnej i hybrydowej
  • aspektami prawnymi związanymi z funkcjonowaniem pracodawców w 2022 roku

Historia

Historia

Największa w Polsce bezpłatna konferencja poświęcona innowacjom, digitalizacji i rozwojowi technologii w obszarze HR.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com