dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Konferencja

Konferencja HR DIRECTORS SUMMIT 2018

Konferencja HR DIRECTORS SUMMIT 2018
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Przed nami dziewiąta edycja konferencji, która od 2010 roku jest jednym z najważniejszych spotkań dyrektorów działów personalnych. Program IX edycji HR Directors Summit będzie obfitował w studia przypadków i przeprowadzone przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski.

 

Podobnie, jak w poprzednich latach znacząca część konferencji przeznaczona zostanie na dyskusje i debaty. Będziemy dyskutować o projektach, które odzwierciedlają trendy społeczne oraz o zmieniających się oczekiwaniach pracowników. Podczas nadchodzącej edycji wiele razy dotkniemy pojęcia autentyczności - odnosząc je do poszczególnych osób, ról ale też całych organizacji. Wystąpienia proponowane w programie IX edycji HR Directors Summit ujęte zostały w ramach trzech ścieżek tematycznych: Wyzwania, Zmiana i Efektywność. Liczymy, że również w tym roku program konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem stając się inspiracją w pracy zawodowej.

Szczegóły konferencji

Program

Program

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji: http://konferencja.abc.com.pl/dyrektorhr/

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Agnieszka Rożko

Informacje o cenie

  • Udział w konferencji
  • Pakiet konferencyjny
  • Lunch
  • Serwis kawowy

 

 

Cena szkolenia:

2100,00 zł / os netto
( 2583,00 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie zgłoszeń:
Agnieszka Rożko

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com