dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Konferencja

Konferencja Rozwiązania HR 2018

Konferencja Rozwiązania HR 2018
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Z Internetu korzysta dziś ponad połowa mieszkańców ziemi. 3 miliardy z nich to aktywny użytkownicy mediów społecznościowych. Dostęp do sieci mamy dziś z pomocą każdego urządzenia – komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona, ale i komputera pokładowego w aucie czy zegarka. Czy w mobilnym świecie, w którym na pytania kandydatów do pracy odpowiadają chatboty, profile potencjalnych pracowników możemy sprawdzić w sieci za pomocą kilku kliknięć, a żeby przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy wewnętrzne spotkanie firmowe wcale nie musimy być z naszym rozmówcą w jednym pokoju, biurze, kraju a nawet kontynencie, jest jeszcze miejsce na… działania offline?
 
Jak najbardziej. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu rekrutera z kandydatem, HR Business Partnera z przedstawicielami biznesu, przełożonego z pracownikiem. Jak wygląda dzisiejsze zawodowe życie offline? Z jakich nowych metod komunikowania się warto korzystać, by budować silne, autentyczne i angażujące relacje w naszych zespołach?
 
Oto tematy  11. edycji konferencji Rozwiązania HR, organizowanej w tym roku pod hasłem On/Off.
 
Myśli przewodniej Rozwiązań HR 2018 towarzyszy założenie, że zarządzanie zasobami XXI wieku nie oznacz jego całkowitej digitalizacji. Nowoczesny HR może być z jednej strony ON - mobilny, społecznościowy, użyteczny, czerpiący z najnowszych trendów i odwołujący się do współczesnej konsumpcji mediów,- ale również OFF, bo jeszcze nigdy wcześniej bliskość, autentyczność i szczerość relacji z pracownikami czy kandydatami nie była tak ważna; żeby to osiągnąć trzeba się jednak niekiedy wylogować z sieci.
 
Rozwiązania HR 2018. On/Off to miejsce, w którym o realiach w świecie HR wspólnie rozmawiać będą eksperci ds. szkoleń, e-learningu, prawa pracy, nowych technologii, employer brandingu i komunikacji. To również jedyna okazja, by zaprezentować ponad 350 gościom wydarzenia swoje rozwiązania, wdrożenia i rekomendacje, które pozwolą usprawnić codzienną pracę zespołów HR.
 
Zapraszamy do udziału!

Szczegóły konferencji

Program

Program

Szczegółowy program znajdą Państwo na stronie www.konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr

Odbiorcy

Odbiorcy

 Konferencja dedykowana jest wszystkim osobom zatrudnionym w działach HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac (pakiet bezpłatny) oraz przedstawicielom firm konsultingowych, szkoleniowych i doradczych (pakiet płatny).

Opcje cenowe

PAKIET HR-owiec
0.00 ( 0% vat )
PAKIET Konsultant
1900.00 ( 0% vat )

Historia

Historia

Rozwiązania HR jest jedną z największych polskich konferencji dla praktyków HR. Każdy z dotychczasowych eventów
gromadził minimum 300 praktyków - decydentów z branży HR.
Rozwiązania HR to najlepszy sposób, aby przedstawić branży HR rozwiązania, które usprawniają pracę działów zarządzania zasobami ludzkimi
i mają pozytywny wpływ na biznes.
 

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Partnerami merytorycznymi konferencji są, Serwis HR Prestige oraz
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Prestige. Partnerem medialnym jest magazyn Personel Plus.
Do współpracy i poprowadzenia wystąpień zaproszone zostało grono wybitnych ekspertów rynku pracy, prawników, wykładowców i autorów
książek wydanych przez Wolters Kluwer.

W tym roku spotykamy się już po raz 11.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Monika Gamdzyk

tel. +48 696 490 901

monika.gamdzyk@wolterskluwer.com

Informacje o cenie

PAKIET HR-owiec (0 zł netto + VAT)
Wszystkie osoby zatrudnione w działach: HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac mają możliwość darmowego uczestniczenia w konferencji. Z wykluczeniem firm konsultingowych, szkoleniowych i doradczych. Warunkiem jest podanie stanowiska i maila służbowego w celu weryfikacji. 

Pakiet zawiera:

 • Udział w konferencji
 • Dostęp do najnowszych wiedzy z branży HR
 • Materiały konferencyjne
 • Przerwa kawowa
 • Lunch kanapkowy
 • Możliwość konsultacji z ekspertami
 • Networking


PAKIET Konsultant (1900 zł netto + VAT)
Pakiet dla przedstawicieli firm konsultingowych, szkoleniowych i doradczych. 

Pakiet zawiera:

 • Udział w konferencji
 • Dostęp do najnowszych wiedzy z branży HR
 • Materiały konferencyjne
 • Przerwa kawowa
 • Lunch kanapkowy
 • Możliwość konsultacji z ekspertami
 • Networking

Cena szkolenia:

Bezpłatne
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie zgłoszeń:
Monika Gamdzyk
Kierownik Projektów Marketingowych
tel. +48 696 490 901 monika.gamdzyk@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com