Kryzys w szkole. Szybkie reagowanie

Kryzys w szkole. Szybkie reagowanie
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szczegóły szkolenia

Program

Program

 

  • Sytuacja kryzysowa a sytuacja trudna w kontekście metod i technik pracy psychologa/pedagoga.
  • Konsekwencje wewnętrzne i zewnętrzne sytuacji kryzysowej dla szkoły/placówki oświatowej.
  • Typy sytuacji kryzysowych .
  • Procedury i strategie postępowania w sytuacji kryzysowej.
  • Działania wspierające społeczność szkolną/oświatową w sytuacji kryzysowej i po jej zakończeniu.
  •  
  •  

Cele

Cele

  • Nabycie wiedzy dotyczącej działań w sytuacji niespodziewanego, niekorzystnego wydarzenia/wydarzeń o szerokim zasięgu w otoczeniu szkoły/placówki oświatowej lub w niej samej.
  • Kształtowanie umiejętności planowania podejmowania skutecznych działań w trakcie trwania sytuacji kryzysowej i po jej zakończeniu.
  • Rozwoju umiejętności związanych z udzielaniem wsparcia indywidualnego i grupowego w sytuacji kryzysowej i po jej zakończeniu

Odbiorcy

Odbiorcy

Adresatami szkolenia są psycholodzy i pedagodzy pracujący w poradniach psychologiczno-pedagogicznych zainteresowani wspieraniem rozwoju uczniów, rodziców, nauczycieli oraz własnym rozwojem osobistym i zawodowym.

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com