dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Szkolenie online

LEX Aplikant Standard - bezpłatny dostęp do LEX, który ułatwi Ci naukę do kolokwiów podczas aplikacji

LEX Aplikant Standard - bezpłatny dostęp do LEX, który ułatwi Ci naukę do kolokwiów podczas aplikacji
Ułatw sobie naukę dzięki narzędziu z rodziny serwisów LEX, z których korzysta ponad 400 tysięcy profesjonalistów
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

LEX Aplikant Standard to wygodna i efektywna nauka dzięki rozległym zasobom i nowoczesnym narzędziom, które ułatwią przygotowanie się do egzaminów.


Bogata baza przepisów, orzecznictwa i linii orzeczniczych, tez z piśmiennictwa i glos oraz wzorów dokumentów to Twój nowy bezpłatny zbiór dokumentów źródłowych oraz wiedzy eksperckiej dostępnych w jednym miejscu.

 

Aby szybko dotrzeć do dokumentu, korzystasz z prostych i precyzyjnych wyszukiwarek oraz licznych filtrów. Dodatkowo – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom – w łatwy sposób śledzisz zmiany w przepisach.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Podczas webinaru zostanie omówiona oferta LEX Aplikant Standard. Ponadto dowiesz się:

  •   Jak w prosty sposób możesz wyszukać akty prawne, orzeczenia, procedury, komentarze, kazusy i inne dokumenty (poprzez hasła, skróty, szukanie słów w tekście).
  •   Jak precyzyjne możesz dotrzeć do poszukiwanych treści poprzez zawężanie wyników wyszukiwania (filtry, wyszukiwanie na liście wyników).
  •   Jakie są powiązania między różnymi kategoriami dokumentów w systemie LEX Aplikant Standard.
  •   Jak tworzyć i udostępniać własną bazę oraz korzystać z baz udostępnianych przez innych aplikantów posiadających LEX Aplikant Standard.
  •   Jak szybko dotrzeć do ulubionych dokumentów oraz do nowości w prawie.
  •   Jak skuteczna nawigacja pomoże w efektywnej pracy na dokumencie (akt prawny, orzecznictwo, procedury, komentarze, monografie). 
  •   Jak skróty na pulpicie serwisu LEX pomogą w szybkim dotarciu do ulubionych dokumentów oraz do nowości w prawie.

Korzyści

Korzyści

LEX Aplikant Standard to bezpłatny dostęp  do przepisów, orzecznictwa i linii orzeczniczych, tez z piśmiennictwa, glos i wzorów dokumentów przez cały rok aplikacji.  Aplikant uzyskuje dostęp niezbędnych narzędzi do pracy z dokumentami: Alertów, Kalkulatora, Wyszukiwarki instytucji, Terminarza oraz nowego rozwiązania – LEX Aktówka Premium, która daje możliwość dodawania do LEX Aplikant Standard własnych dokumentów i współdzielenia ich z innymi jego użytkownikami, co umożliwia wspólną naukę i dzielenie się wiedzą.

 

Do bogatej w dokumenty wersji bezpłatnej co miesiąc można dokupić pakiety tematyczne zawierające komentarze, monografie, procedury postępowania i kazusy. Zawartość każdego z modułów jest dopasowana tematycznie do zakresu kolokwiów i zadań pisemnych. WAŻNE Kupujesz je na tyle miesięcy, na ile potrzebujesz.

 

UWAGA KONKURS!

Zapisz się na szkolenie i wygraj nagrodę!

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 22 marca 2018 r. o godzinie 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne - wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.  

 

Czas trwania szkolenia: 75 minut. 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com