Szkolenie online

Ochrona danych osobowych w zamówieniach publicznych po zmianach sektorowych

Ochrona danych osobowych w zamówieniach publicznych po zmianach sektorowych
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Podczas szkolenia prelegentka przypomni dotychczasowe obowiązki zamawiającego związane z RODO oraz wskaże, na czym w praktyce polegają zmiany wynikające z nowej ustawy sektorowej w zakresie prawa zamówień publicznych.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Celem wprowadzenia tzw. ustawy sektorowej jest dostosowanie szeregu aktów prawnych, dotyczących różnych dziedzin gospodarki, do postanowień ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). W zakresie zamówień publicznych ustawa sektorowa określa w szczególności:

  • zasady udostępniania danych osobowych dotyczących wyroków skazujących, a więc w praktyce wyciągów z Krajowego Rejestru Karnego wykonawców / podwykonawców,
  • zasady przetwarzania szczególnych kategorii danych osobowych
  • sposób realizacji obowiązku informacyjnego z art. 13 RODO w stosunku do wykonawców,
  • sposób realizacji obowiązku o udzieleniu każdej osobie informacji o sposobie przetwarzania jej danych (tzw. prawo dostępu),
  • zakres dopuszczalnego uzupełnienia lub sprostowania swoich danych osobowych przez wykonawców,
  • dopuszczalny zakres korzystania przez wykonawców z prawa ograniczenia przetwarzania ich danych osobowych,
  • zakres dopuszczalnej weryfikacji przez zamawiającego zatrudnienia przez wykonawcę określonych osób na podstawie umowy o pracę.

Prelegenci

Prelegenci

Katarzyna Eger

Doktor nauk prawnych, adwokat w kancelarii Eger&Eger Adwokaci Spółka Partnerska, ekspert w prowadzeniu gospodarczych postępowań spornych, w tym związanych z realizacją inwestycji budowlanych oraz z prawem własności intelektualnej i przemysłowej, specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych, autor komentarzy, wykładowca i trener osób dedykowanych do obsługi zamówień publicznych w podmiotach gospodarczych i jednostkach sektora publicznego.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godzinie 12:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 11:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: Zamówienia Publiczne Optimum/Premium/Standard; Ochrona Danych Osobowych 


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).  

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com