Szkolenie online

Prawa pokrzywdzonych – gdzie szukać pomocy?

Prawa pokrzywdzonych – gdzie szukać pomocy?
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

22 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie online „Prawa pokrzywdzonych – gdzie szukać pomocy?”. Webinar odbędzie się 22 lutego o godz. 10, a jego prelegentem będzie ceniony ekspert Grzegorz Wrona – adwokat i certyfikowany specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Organizatorami szkolenia są Fundacja Pomocy Ofiarom Przestępstw oraz jej fundator Wolters Kluwer Polska. Patronat honorowy nad webinarem objęła Naczelna Rada Adwokacka.

      

Szczegóły szkolenia

Program

Program

22 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie online „Prawa pokrzywdzonych – gdzie szukać pomocy?”. Szkolenie poprowadzi dr Grzegorz Wrona – adwokat i certyfikowany specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

 

Program szkolenia:

 

1. Prawa osoby pokrzywdzonej w postepowaniu karnym.
2. Miejsca, w których osoba pokrzywdzona może uzyskać bezpłatną pomoc.
3. Identyfikacja potrzeb osób pokrzywdzonych.
4. Pomoc państwa dla osób pokrzywdzonych w celu zminimalizowania skutków przestępstwa.

 

Szkolenie kierujemy do osób, które na co dzień pomagają ofiarom przestępstw i chcą rozwinąć swoją wiedzę nt. przepisów i mechanizmów wsparcia. Zapraszamy m.in. sędziów, prokuratorów, adwokatów oraz pracowników ośrodków pomocy społecznej i organizacji pozarządowych.

 

Fundacja Pomocy Ofiarom Przestępstw funkcjonuje od 1985 r. Celem Fundacji jest zmniejszenie szkód wyrządzonych pokrzywdzonym działalnością przestępczą. Za pokrzywdzone uważa się osoby, które stały się bezpośrednimi ofiarami przestępstw.

 

Patronat honorowy nad webinarem objęła Naczelna Rada Adwokacka.

 

WAŻNE Po webinarium każdy uczestnik będzie mógł otrzymać prezentację szkoleniową.

 

Prelegenci

Prelegenci

mec. Grzegorz Wrona

 

Doktor nauk prawnych, adwokat, certyfikowany specjalista zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, certyfikowany superwizor z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, konsultant w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz w Okręgowym Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Warszawie.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 22 lutego 2022r. o godz. 10:00

 

Zapisy

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

  1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
  2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie mailem i danymi do których jest przypisana licencja Lex.
  3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
  4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
  5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox

 

Po szkoleniu

Po webinarium każdy uczestnik będzie mógł otrzymać prezentację szkoleniową.

 

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com