Szkolenie online

Procedura odbiorów lokali wg nowej ustawy deweloperskiej

Procedura odbiorów lokali wg nowej ustawy deweloperskiej
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

1 lipca 2022 r. wejdzie w życie znaczna część przepisów tzw. nowej ustawy deweloperskiej. Deweloperzy już teraz powinni przygotować się do nadchodzących wyzwań. Nowa ustawa istotnie wpłynie na dotychczasową praktykę związaną z procedurą dokonywania odbioru lokali. Nabywcy zyskają szerokie uprawnienia, z kolei na deweloperach będą spoczywać nowe obowiązki, o których warto już dziś mieć wiedzę, ponieważ nowe przepisy wywrą duży wpływ na procedurę obsługi roszczeń nabywców z tytułu wad lokali.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Plan szkolenia:

 1. Porównanie odbiorów – krótka analiza starej i nowej ustawy deweloperskiej,
 2. Odbiór według nowej ustawy deweloperskiej,
 3. Pojęcie wady istotnej,
 4. Główne uprawnienia nabywcy w związku z wadami lokalu,
 5. Rękojmia – zagadnienia ogólne

 

Szkolenie skierowane jest w szczególności do:

 1. firm deweloperskich,
 2. kierowników projektów,
 3. pracowników działu serwisu/usterek,
 4. pracowników działów prawnych.

Prelegenci

Prelegenci

Dorota Zajonskowska

 

Adwokat Dorota Zajonskowska jest absolwentką Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, jak również ukończyła Szkołę Prawa Brytyjskiego - British Law Centre, Cambridge Centre for English and European Law. Po ukończonej aplikacji adwokackiej oraz wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej praktykuje w ramach Kancelarii Adwokackiej. Ze szczególnym zaangażowaniem zajmuje się sprawami z zakresu prawa budowlanego i administracyjnego, w tym zwłaszcza zagadnieniami związanymi z problematyką prawną nieruchomości i procesu inwestycyjno-budowlanego (m.in.: z kwestiami gospodarki nieruchomościami, prawem budowlanym, użytkowaniem wieczystym, działalnością deweloperską, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego). Jest również autorką publikacji z zakresu prawa budowlanego.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 6 czerwca 2022r. o godz. 10:00. Potrwa 1 godzinę, max 75 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 9:00 w dniu szkolenia.​

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie mailem i danymi do których jest przypisana licencja Lex.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

 

Budownictwo Optimum/Premium/Standard

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
49,00 zł/ os netto ( 60,27 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
1h

Zgłoszenia

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com