Bądź na bieżąco
Zapisz się na Newsletter!
Celem ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej pozostaje zwiększenie znaczenia podstawowej opieki zdrowotnej w polskim systemie opieki zdrowotnej oraz skoordynowanie podstawowej opieki zdrowotnej z pozostałymi częściami systemu opieki zdrowotnej. Ustawa wprowadza nowy model opieki oparty na zespole podstawowej opieki zdrowotnej, złożonym z lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej oraz określa zasady koordynacji działań podstawowej opieki zdrowotnej z osobami udzielającymi świadczeń specjalistycznych, przedstawicielami organizacji i instytucji działających na rzecz zdrowia oraz organami administracji publicznej, a także z dyrektorami szkół oraz innych placówek oświatowych.
Jednocześnie ustawa wprowadza nowe zasady finansowania świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej oraz oceny jakości udzielanych świadczeń.
Szkolenie poświęcone nowym przepisom, które weszły w życie z dniem 1 grudnia 2017 roku nie tylko przedstawia wspomniane zmiany, ale co istotniejsze, prezentuje je w kontekście obowiązujących dotąd rozwiązań legislacyjnych.
Wszystkie omawiane zagadnienia konfrontowane są nade wszystko z praktyką postępowania.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie prowadzi dla uczestników studiów podyplomowych oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (prawo cywilne i administracyjne), od sześciu lat związany z publiczną służbą zdrowia, również jako uczestnik kilkuset postępowań konkursowych oraz odwoławczych. Autor kilkuset publikacji, komentarzy oraz glos z zakresu prawa ubezpieczeń zdrowotnych, w szczególności dotyczących kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej i zasad realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Od kilku lat współpracuje z Wolters Kluwer.
Szkolenie kierowane jest do wszystkich podmiotów realizujących zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz do osób zarządzających i kierujących placówkami medycznymi.
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.
W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.
Szkolenie online odbędzie się 11 stycznia 2018 r. o godzinie 11:30.
Zapisy prowadzone są do godziny 10:00 w dniu szkolenia.
Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.
Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Ochrona Zdrowia, LEX Ochrona Zdrowia Optimum/Premium.
WAŻNE
Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).
Agnieszka Koziarek
Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)
Zapytaj o ofertęSkontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie
Wyślij zapytanieMasz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Ogólna infolinia: 801 04 45 45
Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com
Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl
Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com