dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze

Śniadanie HR: Jak adaptować technologię HR do organizacji przyszłości?

Śniadanie HR: Jak adaptować technologię HR do organizacji przyszłości?
Temat Śniadania HR: Jak adaptować technologię HR do organizacji przyszłości? Chcesz zyskać wiedzę, dzięki której ułatwisz sobie pracę i wzmocnisz rolę HR w firmie? Jeśli tak, MUSISZ wziąć udział w Śniadaniu HR – już 24 maja w restauracji Halka, ul. Puławska 43 w Warszawie. Udział w Śniadaniu HR jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

Szczegóły szkolenia

Program

Program

08:30 – 09:30  Rejestracja i wspólne śniadanie

09:30 – 09:35  Powitanie uczestników

09:35 – 12:00  Jak adaptować technologię HR do organizacji przyszłości? Porozmawiajmy o tym:

  • Jak przeprowadzić proces transformacji cyfrowej w firmie, aby zarządzać pracownikami w tak trudnych czasach?
  • Jak skutecznie motywować pracowników wychowanych na nowych technologiach i związać ich z organizacją na dłużej?
  • Jak rozmawiać z Zarządem, by budować zaangażowanie i innowacyjność w firmie poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii?

Korzyści

Korzyści

Podczas spotkania eksperci firmy Oracle poprowadzą merytoryczną dyskusję i udzielą odpowiedzi m.in. na pytania:

  • W jaki sposób wdrażać nowoczesne systemy HR? Czy każda organizacja jest gotowa na takie rozwiązanie?
  • W jakim stopniu systemy HR optymalizują procesy w firmie? – omówienie kluczowych wskaźników sukcesu.
  • Jak przeprowadzić proces transformacji cyfrowej w firmie, aby zarządzać pracownikami w tak trudnych czasach? – Digital HR Manager 2020.
  • Jak rozmawiać z zarządem, by budować zaangażowanie i innowacyjność w firmie poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii?
  • Jak przygotować organizację na wdrożenie systemu HR? Jak zmieni się firma i dział HR po wdrożeniu takiego systemu? – case study.
  • Jak skutecznie motywować pracowników wychowanych na nowych technologiach i związać ich z organizacją na dłużej? – employee experience.

 

Odbiorcy

Odbiorcy

WAŻNE Spotkanie jest skierowane wyłącznie do menadżerów działów HR i kadr.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do anulacji zgłoszeń osób z firm konsultingowych, doradczych, szkoleniowych oraz agencji zatrudnienia

 

Liczba miejsc ograniczona!

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Oracle

Oracle

Oracle zdobywca nagrody HR Excellence Award w latach 2013-2015 za najbardziej innowacyjne rozwiązanie HR, dostawca kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, lider wśród dostaców oferujących rozwiązania dla HR w/g Gartnera oraz IDC. Zaufali nam m.in. Phillips, Accenture, AXA, UBS, Citi Group, Santander Group, Siemens, Xerox, Ford, Schneider Electric.

W Polsce firma działa od 1992 r, zatrudniając aktualnie ponad 600 specjalistów, w tym ponad 100 programistów rozwijających aplikacje Oracle HR w centrum R&D w Krakowie.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Monika Gamdzyk

tel. +48 696 490 901

monika.gamdzyk@wolterskluwer.com

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
Organizator
Oracle

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
3 godz

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Monika Gamdzyk

tel. +48 696 490 901

monika.gamdzyk@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com