dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze

Śniadanie HR: ROMANS HR Z TECHNOLOGIĄ? ZAPOWIADA SIĘ TRWAŁY ZWIĄZEK

Śniadanie HR: ROMANS HR Z TECHNOLOGIĄ? ZAPOWIADA SIĘ TRWAŁY ZWIĄZEK
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

                               

Wiosna, pierwsze promienie słońca. Ona patrzy tęsknie przez okno komputera. Chciałaby już skończyć pracę na dziś, odetchnąć wiosennym powietrzem, jednak praca w dziale HR to dziś tyle wyzwań... Deficyt pracowników, niska retencja, rosnąca presja płacowa... znów trzeba będzie zostać po godzinach!

Pewnego dnia spotykają się: ona klika w jego ikonkę na pulpicie, on – Nowoczesny System HR-owy – okazuje się tym Jedynym. Spotykają się coraz częściej. Wreszcie on staje się jej partnerem na dobre i na złe...

Nowoczesna technologia staje się integralną częścią naszego życia, także profesjonalnego – i głównym sprzymierzeńcem w usprawnianiu pracy. HR nie jest tutaj wyjątkiem – wręcz przeciwnie, innowacyjne rozwiązania pomagają zmierzyć się z wieloma wyzwaniami HR-owymi. 

Spotkajmy się, aby podyskutować o najlepszych rozwiązaniach i wspólnie zastanowić się, jak wprowadzić nowe narzędzia do obszaru HR, aby zyskać nowego „partnera”, który pomoże w codziennej pracy.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

08:30 – 09:00  Rejestracja uczestników

                         Poranna kawa i wspólne śniadanie

09:00 – 10:00  Romans HR z technologią? Zapowiada się trwały związek.

10:00 - 10:20   Przerwa kawowa

10:20 - 12:00   Dyskusja

                    

Korzyści

Korzyści

Postaramy się odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zarządzać pracownikami w tak trudnych czasach?
  • Jak ich skutecznie motywować i zachęcić do związania się z organizacją na dłużej?
  • Jak utrzymywać zaangażowanie wychowanych na nowych technologiach Y-greków czy Z-etek – szczególnie w dużych liczących kilka i kilkadziesiąt tysięcy pracowników organizacjach?
  • Jak zmniejszyć czas niezbędny do pozyskania pracownika newet o 80%?
  • Jak zredukować czas potrzebny na analizę CV kandydatów?
  • Jak zredukować koszty HRu?

Historia

Historia

Na rozwiniętych rynkach zaawansowana analityka staje się już biznesowym standardem – jak donosi Forrester, do końca dekady będzie ona wykorzystywana już przez 90% globalnych firm. Wdrażanie narzędzi analitycznych jest też jednym z priorytetów polskich HR-owców.

W najbliższym czasie obserwować będziemy także wzmożoną adaptację rozwiązań i narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, wspierających procesy zarządzania kapitałem ludzkim.

O tym i wielu innych ciekawych tematach w zakresie technologii i sztucznej inteligencji w obszarze HR już niebawem - podczas Śniadania HR 27 marca

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Oracle

Oracle zdobywca nagrody HR Excellence Award w latach 2013-2015 za najbardziej innowacyjne rozwiązanie HR, dostawca kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, lider wśród dostaców oferujących rozwiązania dla HR w/g Gartnera oraz IDC. Zaufali nam m.in. Phillips, Accenture, AXA, UBS, Citi Group, Santander Group, Siemens, Xerox, Ford, Schneider Electric.

W Polsce firma działa od 1992 r, zatrudniając aktualnie ponad 600 specjalistów, w tym ponad 100 programistów rozwijających aplikacje Oracle HR w centrum R&D w Krakowie.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Śniadanie HR odbędzie się 27 marca 2018 roku (wtorek) w godzianch 8:30 - 13:00
w Restauracji Halka, ul. Puławska 43 w Warszawie. 

 

Udział BEZPŁATNY
Liczba miejsc ograniczona
Spotkanie skierowane tylko do pracowników działów HR i kadr.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Monika Gamdzyk

tel. +48 696 490 901

monika.gamdzyk@wolterskluwer.com

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Organizator

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
4h

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Monika Gamdzyk

tel. +48 696 490 901

monika.gamdzyk@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com