Bądź na bieżąco
Zapisz się na Newsletter!
1. Przyczyny sporów o WIBOR;
2. Zarzuty podnoszone przez kredytobiorców;
3. Orzecznictwo krajowe i unijne:
4. Pytanie prejudycjalne do TSUE w sprawie C-471/24 (treść pytań, rozprawa z 11.06.2025).
Szkolenie skierowane jest do:
Senior counsel KKG Legal. Adwokat. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Współpracuje z zespołem prawa bankowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z sektora finansowego.
Przez kilka lat była członkiem zespołu prowadzącego postępowania sądowe w ramach kompleksowej obsługi prawnej jednego z wiodących banków w Polsce. Prowadzi postępowania sądowe w ramach obsługi prawnej banków, w tym precedensowe spory dotyczące umów kredytu złotowego z klauzulą zmiennego oprocentowania opartą o wskaźnik referencyjny WIBOR, a także postępowania dotyczące walutowych umów kredytowych, umów faktoringu oraz opcji walutowych.
Partner KKG Legal. Adwokat. Lider Praktyki Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń Gospodarczych.
Doradza wiodącym instytucjom finansowym, bankom i firmom ubezpieczeniowym w zakresie regulacji sektora finansowego, wdrażania strategii prawnych oraz zarządzania ryzykiem regulacyjnym. Współtworzy i wdraża strategie procesowe dla banków w sporach dotyczących kredytów walutowych i złotowych. Jest cenionym autorem licznych publikacji z zakresu prawa bankowego, finansowego i regulacji sektorowych, a jego analizy i komentarze regularnie ukazują się w prasie branżowej. Aktywnie uczestniczy w debatach eksperckich oraz konferencjach poświęconych sektorowi finansowemu, dzieląc się swoją wiedzą w roli prelegenta i panelisty.
Termin i czas trwania
Szkolenie odbędzie się 8 lipca 2025r. o godz. 10:00. Potrwa 90 minut.
Zapisy
Zapisy prowadzone są do godz. 9:00 w dniu szkolenia.
Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:
Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox.
Po szkoleniu
Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.
Dla kogo szkolenie
Dla użytkowników LEX
Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:
Banki Standard/Premium
Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.
Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)
Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!
Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)
Zapytaj o ofertęSkontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie
Wyślij zapytanieMasz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Ogólna infolinia: 801 04 45 45
Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com
Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl
Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com