Szkolenie online

Szkolenie Cyberbezpieczeństwo z perspektywy adwokatów

Szkolenie Cyberbezpieczeństwo z perspektywy adwokatów
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Cykl realizowany we współpracy Naczelnej Rady Adwokackiej z Wolters Kluwer.

Szkolenie skoncentrowane zostanie na omówieniu obecnych trendów w zakresie cyberbezpieczeństwa, a także najczęstszych typów cyberzagrożeń oddziałujących na bezpieczeństwo kancelarii adwokackich. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na wyzwania, wynikające z potrzeby dostosowania sposobu wykonywania zawodu do wymagań postępującej cyfryzacji.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Grupa docelowa: adwokaci, aplikanci, pracownicy kancelarii
  2. Czas trwania: 3h
  3. Cel szkolenia: przekazania podstawowych rekomendacji dotyczących cyberhigieny, szkolenie budujące świadomość w obszarze cyberbezpieczeństwa.
  4. Tematyka:

i.    Najważniejsze kategorie zagrożeń dla cyberbezpieczeństwa.

ii.    Przykładowe scenariusze ataków z perspektywy użytkownika.

iii.    TOP5 nawyków w zakresie cyberbezpieczeństwa.

iv.    Postępowanie w przypadku wystąpienia incydentu.

Prelegenci

Prelegenci

dr Marcin Rojszczak

Specjalista w zakresie bezpieczeństwa IT oraz ochrony prywatności w Internecie. Adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej. Posiada wykształcenie informatyczne oraz prawnicze. Uzyskał stopień doktora nauk prawnych z wyróżnieniem nadany przez Instytut Nauk Prawno-Administracyjnych WPiA UW.

Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z obszaru prawa nowych technologii – głównie dotyczących cyberbezpieczeństwa, inwigilacji elektronicznej oraz transgranicznych aspektów stosowania prawa ochrony danych.

W 2021 r. nagrodzony Nagrodą im. prof. Remigiusza Kaszubskiego za działania na rzecz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej i prawa nowych technologii.

 

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Naczelna Rada Adwokacka

Naczelna Rada Adwokacka

Naczelna Rada Adwokacka sprawuje pieczę nad należytym wykonywaniem zawodu adwokata – w granicach interesu publicznego i dla jego ochrony. Samorząd adwokatów działa pod ochroną Konstytucji RP (art. 17 ust. 1). NRA tworzą: prezes, adwokaci wybrani przez Krajowy Zjazd Adwokatury oraz dziekani okręgowych rad adwokackich.

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
Organizator
Naczelna Rada Adwokacka

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
3h

Zgłoszenia

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com