Szkolenie online

Szkolenie: Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy

Szkolenie: Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Cykl realizowany we współpracy Naczelnej Rady Adwokackiej z Wolters Kluwer.

Szkolenie ma na celu przybliżenie uczestnikom postanowień Prawa zamówień publicznych w zakresie waloryzacji wynagrodzenia wykonawcy. Podczas szkolenia omówione zostaną:

  1.  obligatoryjne elementy umowy o zamówienie publiczne w tym zakresie;
  2. sposoby kształtowania postanowień umownych;
  3. zmiany przepisów związane z wojną w Ukrainie i pandemia COVID-19.

Podczas szkolenia omówione zostaną także możliwości waloryzacji wynagrodzenia w przypadku sytuacji nadzwyczajnych.

 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Podstawa prawna waloryzacji wynagrodzenia;
  2. W jakich przypadkach waloryzacja wynagrodzenia jest obligatoryjna;
  3. Elementy klauzul waloryzacyjnych;
  4. Możliwe metody zmian wynagrodzenia;
  5. Sposoby zmian wynagrodzenia;
  6. Najczęstsze błędy w klauzulach waloryzacyjnych;
  7. Nadzwyczajne zmiany sytuacji gospodarczej, a klauzule waloryzacyjne.

 

 

Prelegenci

Prelegenci

female

Żaneta Urbaniak

Prelegentka jest adwokatem, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z Prawem zamówień publicznych. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej, wspierała zamawiających i wykonawców, w ramach wewnętrznych działów prawnych oraz kancelarii zajmujących się prawem zamówień publicznych.

 

Prelegentka jest współprzewodniczącą sekcji prawa zamówień publicznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, członkiem Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych. Żaneta Urbaniak jest prelegentem na konferencjach naukowych organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i CH Beck, a także konferencjach branżowych. Prelegentka regularnie publikuje artykuły z zakresu prawa zamówień publicznych w kwartalniku Prawa Zamówień Publicznych, Rzeczpospolitej oraz jest współautorką Komentarza do Prawa zamówień publicznych w zakresie dotyczącym postępowania odwoławczego do Krajowej Izby Odwoławczej.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Naczelna Rada Adwokacka

Naczelna Rada Adwokacka

Naczelna Rada Adwokacka sprawuje pieczę nad należytym wykonywaniem zawodu adwokata – w granicach interesu publicznego i dla jego ochrony. Samorząd adwokatów działa pod ochroną Konstytucji RP (art. 17 ust. 1). NRA tworzą: prezes, adwokaci wybrani przez Krajowy Zjazd Adwokatury oraz dziekani okręgowych rad adwokackich.

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
Organizator
Naczelna Rada Adwokacka

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
3h

Zgłoszenia

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com