webinar
10:00 03.07.2024, 10:00 07.08.2024, 10:00 04.09.2024, 10:00 05.11.2024, 10:00 05.12.2024

Wyszukiwanie w serwisie LEX

Wyszukiwanie w serwisie LEX
Poznaj możliwości, jakie dają produkty Wolters Kluwer Polska
Bezpłatne
 

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość szybkiego odnalezienia pełnych informacji potrzebnych w codziennej pracy. Wiemy również, że dużym wyzwaniem jest praca z obszernymi listami wynikowymi i potrzeba szybkiego dotarcia do precyzyjnie wybranych treści. 

To szkolenie przygotuje Cię do pełniejszego wykorzystania funkcji wyszukiwarek i licznych filtrów dostępnych w serwisie, które ułatwiają proces dotarcia do poszukiwanych treści. Spotkanie jest realizowane „na żywo”, a czat umożliwi Ci zadanie pytań. Szkolenie z zakresu wyszukiwania jest częścią cyklu spotkań składającego się z trzech szkoleń. Zapraszamy Cię do udziału także w pozostałych odcinkach pt.: „Personalizacja w serwisie LEX” i „Praca z dokumentami w serwisie LEX”. Cykl webinarów powtarzany jest co miesiąc.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Podczas szkolenia omówione i przedstawione zostaną:

 

 • wielofunkcyjna wyszukiwarka główna LEX umożliwiająca szukanie w treści dokumentów, otwieranie haseł, odnajdywanie aktów prawnych, orzeczeń oraz konkretnych przepisów
 • wyszukiwanie dokumentów przy pomocy wyszukiwarki głównej: wyszukiwanie tekstowe i hasłowe oraz omówienie różnic w wynikach obu sposobów wyszukiwania
 • skróty i główne operatory logiczne używane w głównym oknie wyszukiwarki
 • elastyczny system zawężania wyników za pomocą bogatego zbioru filtrów
 • możliwość wielokrotnego „dowyszukiwania” czyli przeszukiwania list wynikowych pod kątem kolejnych słów/fraz
 • wyszukiwarka zaawansowana – zastosowanie, ustawienia filtrów, metody wyszukiwania
 • wyszukiwanie informacji o aktach prawnych wchodzących w życie w wybranym dniu lub przedziale czasowym
 • indeks haseł i zasady przeszukiwania oraz zawężania wyników za pomocą indeksu
 • przenoszenie i katalogowanie wyszukanych dokumentów do Aktówki
 • wyszukiwanie danych teleadresowych, numerów kont itp.:  instytucji właściwych miejscowo dla wskazanego adresu (np. wydziałów sądów, urzędów skarbowych itd.)

Prelegenci

Prelegenci

Ewa Pomian - Jażdżewska

Ekspert w zakresie posługiwania się systemami informacji prawnej. Trener z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń biznesowych, produktowych oraz tworzeniu systemów rekrutacji, selekcji  i oceny kadr. Obecnie pełni funkcję trenera w Wolters Kluwer Polska, gdzie wspiera siły sprzedaży w rozwoju efektywności oraz prowadzi cykl webinarów dla użytkowników serwisów LEX. Wykłada także na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Terminy szkoleń:

03.07.24r. godz. 10:00

07.08.24r. godz. 10:00

04.09.24r. godz. 10:00

05.11.24r. godz. 10:00

05.12.24r. godz. 10:00

 

Czas trwania szkolenia: 75 minut. 

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz na maila podanego podczas zapisu e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox
 

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
Bezpłatne
Termin i miejsce:
03.07.2024 , 10:00
07.08.2024 , 10:00
04.09.2024 , 10:00
05.11.2024 , 10:00
05.12.2024 , 10:00
Czas trwania:
75 min

Zgłoszenia

Termin zgłoszeń upływa:
2024-12-05 r.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com