Szkolenie online

Zarządzanie wiedzą kancelarii doradztwa podatkowego i w biurze rachunkowym

Zarządzanie wiedzą kancelarii doradztwa podatkowego i w biurze rachunkowym
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Kluczowa rola kapitału wiedzy w kancelarii doradztwa podatkowego i w biurze rachunkowym nie podlega dyskusji. Wiedza jest tu nie tylko jednym z najważniejszych zasobów, jest również szczególnego rodzaju wzorcem konstrukcji procesów biznesowych, jak i specyficznym produktem. Co ważne oprócz problematyki pozyskiwania i gromadzenia wiedzy należy tak organizować jej przepływ, aby przekształcić ją w efekcie końcowym na wartość dla klienta. Znalezienie równowagi pomiędzy pozyskiwaniem oraz utrzymaniem zasobu, jego odświeżaniem oraz przepływem i finalnym przetworzeniem w produkt staje się jednym z podstawowych celów zarządzania kancelarią doradztwa podatkowego i biurem rachunkowym. Samo dysponowanie doskonałym personelem lub zautomatyzowanie za pomocą sprawnych narzędzi informatycznych procesów usługowych nie gwarantuje sukcesu. Natomiast zintegrowanie zespołu wokół misji motywującej do rozwoju umiejętności, wiedzy oraz wzbogacanie warsztatu jej transferu opartego na wcześniej ustalonych celach, realizowane przy wsparciu odpowiednio skomponowanych narzędzi informatycznych, może zapewnić uzyskiwanie dobrych rezultatów.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Zarządzanie wiedzą w kancelarii doradztwa podatkowego i w biurze rachunkowym jest rozumiane jako interaktywny proces uzyskiwania przez nie przewagi konkurencyjnej przez sprzedaż wiedzy, polegający na:

 

  • pozyskiwaniu wiedzy zewnętrznej i jej wzbogacaniu,
  • stałym kreowaniu nowej wiedzy,
  • wykorzystywaniu wiedzy ukrytej,
  • tworzeniu warunków sprzyjających wymianie i dyfuzji wiedzy, tak aby generować jak najwyższą wartość dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

 

Agenda:

 

  1. Teoretyczny kontekst zarządzania wiedzą kancelarii doradztwa podatkowego i w biurze rachunkowym
  2. Zarządzanie wiedza oparte na coachingu zespołowym
  3. Modele zarządzania wiedzą kancelarii doradztwa podatkowego i w biurze rachunkowym
  4. Narzędzia zarządzania wiedzą

Prelegenci

Prelegenci

Waldemar Szewc

Doradca podatkowy, od roku 1992 Właściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego A.F.O. (świadczącej usługi w zakresie prawa podatkowego, usługowego prowadzenia rachunkowości oraz outsourcingu spraw kadrowo-płacowych). Trener biznesu i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem. W 2018 r. obronił tytuł doktora nauk ekonomicznych rozprawą doktorską, pt. "Coaching jako instrument kreowania wiedzy w kancelariach doradztwa podatkowego". Realizuje szkolenia z zakresu polityki podatkowej, przedsiębiorczości, zarządzania, prawa podatkowego, finansów metodą treningu i coachingu zespołowego. 
Autor licznych publikacji m.in. dotyczących problematyki podatków, rachunkowości, zarządzania finansami i zarządzania kancelarią doradztwa podatkowego (w tym 10 publikacji książkowych, 22 referaty, ponad 50 artykułów). Współautor pierwszego w Polsce podręcznika z zakresu przedsiębiorczości pt.: „Zarządzanie małą firmą".

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 9 grudnia 2019 r. o godzinie 13:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 12:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: 

Księgowość Standard, Optimum, Premium

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu lex.


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).  

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com