Szkolenie online

Zmiany w Karcie Nauczyciela od 1 stycznia 2018 r.

Zmiany w Karcie Nauczyciela od 1 stycznia 2018 r.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Z dniem 1 stycznia 2018 r. zaszły istotne zmiany w Karcie Nauczyciela, wprowadzone ustawą z 27.10.2017 r. o finansowaniu zadań oświatowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2203). Z początkiem nowego roku dyrektorzy szkół i przedszkoli zostali pozbawieni dodatków socjalnych, zmieniła się również procedura w zakresie udzielania urlopów dla poratowania zdrowia, a o wymiarze nauczyciela pracującego w różnych typach placówek zdecyduje wymiar etatu.

 

Dyrektorzy szkół nabyli uprawnienia do urlopu wypoczynkowego w wymiarze 35 dni roboczych w czasie ustalonym w planie urlopów, zmianie uległy również zasady z korzystania z urlopu przez nauczycieli w placówkach nieferyjnych. Nowa ustawa wprowadza również nowe regulacje w zakresie uprawnień rodzicielskich.

 

 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Podczas webinarium uzyskacie Państwo odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, m.in.:

  • na jakich zasadach można udzielić urlopu zdrowotnego nauczycielowi, który uzyskał orzeczenie lekarskie przed 1 stycznia 2018 r.?
  • czy nauczyciel po urlopie dla poratowania zdrowia będzie mógł skorzystać z urlopu uzupełniającego?
  • jakie warunki powinien spełniać nauczyciel aby mógł po raz trzeci przejść na urlop dla poratowania zdrowia?
  • czy urlop dla poratowania zdrowia przyznany dyrektorowi szkoły na leczenie uzdrowiskowe pozbawia go części urlopu wypoczynkowego?
  • kiedy wygaśnie prawo nauczycieli do dodatku mieszkaniowego i czy należy ten dodatek wypowiedzieć?
  • czy należy dokonywać zmian w regulaminie wynagradzania nauczycieli w związku z utratą prawa do dodatku mieszkaniowego?
  • w jaki sposób dyrektor powinien przygotować plan urlopu?
  • czy dyrektorowi szkoły przysługują 4 dni urlopu na żądanie?

Prelegenci

Prelegenci

Bogusława Wojtczak

Wieloletni dyrektor szkoły prowadzącej kształcenie zawodowej, promotor zmian w obszarze kształcenia zawodowego, mentor na Studiach Podyplomowych Liderów Oświaty, trener CEO, trener i psychoterapeuta Gestalt

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 29 stycznia 2018 r. o godzinie 10:00. 
 

Zapisy prowadzone są do godziny 09:00 w dniu szkolenia.  


Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: Prawo Oświatowe Premium, Oświata w Administracji Optimum/Premium. 

 

WAŻNE
Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). Nie ma możliwości opłaty szkolenia na podstwie faktury VAT otrzymanej po szkoleniu. 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com