Zwolnienia nauczycieli - zagadnienia psychospołeczne

Zwolnienia nauczycieli - zagadnienia psychospołeczne
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Przyczyny odejść pracowników (z inicjatywy pracownika, w wyniku negatywnej oceny pracy, z przyczyn organizacyjnych)
  2. Kryteria wyboru pracowników do zwolnienia
  3. Prowadzenie rozmów ze zwalnianymi pracownikami (funkcje, etapy, warunki organizacyjne)
  4. Wpływ zwolnień pracowników na psychospołeczne funkcjonowanie szkoły (syndrom "zdradzonego kochanka", syndrom "ocalonych", "parszywa dwunastka")

Prelegenci

Prelegenci

female

Katarzyna Trawińska

doktorankta UE we Wrocławiu, certyfikowany przez Ernst&Young asesor AC/DC (metody oceny i rozwoju pracowników), pedagog/nauczyciel dyplomowany z dwudziestoletnim stażem pracy i doświadczeniem w pełnieniu funkcji kierowniczej w szkole, autorka kilkunastu artykułów opublikowanych m. in. w "Dyrektorze Szkoły" (cykl artykułów o narzędziach selekcji, obecnie o ewolucji funkcji personalnej i jej poszczególnych modelach)

Odbiorcy

Odbiorcy

Szkolenie jest adresowane do dyrektorów szkół/placówek oświatowych, którzy chcą uporządkować i poszerzyć swoją wiedzę na temat zwolnień pracowniczych (nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi), a także doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie.
 


     

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com