Szkolenie online

Tarcza 3.0 a rozpoznawanie spraw karnych w czasach epidemii koronawirusa

Tarcza 3.0 a rozpoznawanie spraw karnych w czasach epidemii koronawirusa
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

W czasie epidemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 prawo ulega dynamicznym przemianom. Od 16 maja obowiązuje już trzecia odsłona tzw. tarczy antykryzysowej. W tzw. tarczy 3.0 dokonano szeregu zmian mających na celu zapobiec negatywnym skutkom pandemii. Zmiany te są istotne dla przedstawicieli zawodów prawniczych. Dotyczą m.in. odwieszenia terminów procesowych, poszerzenia katalogu spraw pilnych czy zmian w procedowaniu sądowym, także w odniesieniu do postępowań karnych. W związku z tym pojawiają się m.in. pytania: czy i od kiedy terminy w postępowaniu karnym ulegają odwieszeniu, czy rozprawa online będzie możliwa również w sprawach karnych oraz czy zmiany dotyczące postępowań niejawnych dotyczą także spraw karnych? Tarcza 3.0 wprowadza też warte komentarza zmiany w art. 304 Kodeksu karnego, statuującym przestępstwo wyzysku.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Tarcza antykryzysowa 3.0 - wprowadzenie
  2. Zmiany w katalogu spraw pilnych a postępowanie karne
  3. Zawieszenie terminów sądowych i procesowych
  4. Możliwość przeprowadzenia e-rozprawy w sprawach karnych
  5. Zmiany w innych instytucjach prawa karnego wprowadzone w czasie epidemii koronawirusa i funkcjonowanie ich w praktyce
  6. Podsumowanie

Korzyści

Korzyści

Uczestnik webinaru otrzyma praktyczne informacje o nowych rozwiązaniach legislacyjnych i obecnych realiach procesu karnego.

Prelegenci

Prelegenci

Michał Zacharski

Adwokat specjalizujący się w prawie karnym, zawodowo związany z kancelarią Dubois i Wspólnicy, autor artykułów naukowych i publicystycznych oraz wykładowca prawa karnego, Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie, a także członek Komisji Etyki i Tajemnicy Adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W 2018 r. został zwycięzcą konkursu Rising Stars. Prawnicy – liderzy jutra.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 1 czerwca 2020 r. o godzinie 15:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 14:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Nagranie ze szkolenia online będzie dostępne dla wszystkich Użytkowników systemu LEX w ramach nowego, bezpłatnego modułu LEX Alert Koronawirus.

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu LEX.

 

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają LEX Alert Koronawirus

 


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).  

 

 


Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Chrome, Mozilla Firefox ) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
49,00 zł/ os netto ( 60,27 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
1h

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com