Szkolenie online

Zrównoważone finansowanie jako środek ożywienia gospodarek dotkniętych COVID-19

Zrównoważone finansowanie jako środek ożywienia gospodarek dotkniętych COVID-19
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

W dniu 18 czerwca 2020 r. zostało zatwierdzone przez Parlament Europejski i Radę rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje. Akt ten wpisuje się w politykę UE w zakresie ESG czyli ideę „środowisko, społeczna odpowiedzialność, ład korporacyjny”. Ryzyko związane z czynnikami ESG powinno być brane pod uwagę w ocenie ryzyka kredytowego, polityk i procedur instytucji finansowych. Czynniki ESG zakładają bowiem, iż biznes powinien przynosić szeroko pojęte korzyści wszystkim interesariuszom, społecznościom lokalnym i środowisku zapewniając zrównoważony rozwój i stabilizację.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

W trakcie webinaru dr Agnieszka Serzysko, m.in.:

 

1. Przedstawi koncepcję ESG w istniejących dokumentach w odniesieniu do instytucji finansowych

2. Omówi postanowienia Rozporządzenia ESG wskazując na czynniki mające wpływ na sektor bankowy

3. Zasygnalizuje zmiany systemy finansowego w rozumieniu już przyjętych dokumentów

4. Zwróci szczególną uwagę na fakt w jaki sposób ESG może przyczynić się do ożywienia gospodarek po COVID-19 a tym samym utrzymania płynności w sektorze bankowym

Prelegenci

Prelegenci

Agnieszka Serzysko

Radca prawny, doktor nauk prawnych, specjalista z zakresu europejskiego prawa finansowego oraz karnego, współpracownik Centrum Europejskiego UW oraz Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości. Autorka wielu publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz prelegentka na konferencjach i szkoleniach dotyczących europejskiego prawa finansowego oraz europejskiego prawa karnego. Doświadczenie w dziedzinie prawa finansowego zdobyła podczas pracy w instytucji finansowej (11 lat) oraz w kancelarii prawnej (3 lata). Od 15 lat doradza podmiotom z rynku finansowego w zakresie transakcji finansowania, restrukturyzacji, regulacji rynku finansowego. Posiadająca bogate doświadczenie w liderowaniu nowatorskim projektom z zakresu prawa bankowego i nowych technologii jak projekt Polish Cloud realizowany we współpracy z ZBP czy FTB po Covid-19. Członek European Research Academy, ekspert Fair Trials International, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w projekcie Europa Praw Człowieka.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 24 lipca 2020 r. o godzinie 10:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Nagranie ze szkolenia online będzie dostępne dla wszystkich Użytkowników systemu LEX w ramach nowego, bezpłatnego modułu LEX Alert Koronawirus.

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu LEX.

 

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają LEX Alert Koronawirus

  

 

 


Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Chrome, Mozilla Firefox ) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
49,00 zł/ os netto ( 60,27 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
1h

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com