Konkurs

Konkurs Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia 2024

Konkurs Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia 2024
Aby wziąć udział w konkursie, należy się zarejestrować,
wypełniając formularz zgłoszeniowy

Konkurs Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia – Leaders of VBHC, to wspólne przedsięwzięcie Wolters Kluwer Polska i Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.


Udział w konkursie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich podmiotów z sektora zdrowia.


Zgłoszenia swoich inicjatyw podmioty lecznicze oraz inne organizacje działające na rzecz poprawy ochrony zdrowia, mogą przesyłać do 30 sierpnia bieżącego roku.

 • Tytuł Lidera Zmian w Ochronie Zdrowia 2024
 • Bon edukacyjny ze zniżką na studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego
 • Szkolenie dla zespołu realizowane przez eksperta Wolters Kluwer Polska
 • Nagrody rzeczowe

Szczegóły konkursu

O konkursie

O konkursie

Konkurs Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia – Leaders of VBHC ma za zadanie wyłonienie i docenienie placówek leczniczych, które rozwijają praktyki nakierowane na jak najlepszy efekt zdrowotny w stosunku do nakładów poniesionych na opiekę, czyli działają zgodnie z koncepcją Value Based Health Care (VBHC). Doceniamy podmioty, które pomimo trudności związanych z prowadzeniem działalności, przodują w poszukiwaniu sposobów na zwiększanie wartości zdrowotnej i jeśli nawet nie mają jeszcze takiej świadomości, już dzisiaj są: Liderami Zmian w Ochronie Zdrowia


W tegorocznej edycji konkursu można zgłaszać swoje rozwiązania w aż siedmiu kategoriach:

 1. Zarządzanie jakością
 2. Zarządzanie kapitałem ludzkim
 3. Organizacja przyjazna pacjentowi
 4. Skuteczna profilaktyka i edukacja
 5. Lider opieki otwartej
 6. Przestrzeń zorientowana na wartość zdrowotną
 7. Innowacje na rzecz zdrowia


Więcej informacji na stronie głównej konkursu: https://liderzyzmian-konkurs.gridaly.com/ 

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne:

 1. Zgłoszenie wymaga przesłania do organizatorów elektronicznie wypełnionego formularza zgłoszenia dostępnego na stronie: https://liderzyzmian-konkurs.gridaly.com/
 2. Laureatów wyłonią dwa niezależne gremia: Jury Preselekcyjne oraz Kapituła, składające się z ekspertów rynku medycznego, w tym przedstawicieli administracji państwowej, podmiotów gospodarczych i fundacji. 
 3. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się 26 września podczas uroczystej gali, która będzie poprzedzona konferencją „Zmiany w Ochronie Zdrowia”. Gala odbędzie się w Warszawie w Hotelu Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18.
 4. Laureaci konkursu otrzymują:
 • Tytuł Lidera Zmian w Ochronie Zdrowia 2024
 • Bon edukacyjny ze zniżką na studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego
 • Szkolenie dla zespołu realizowane przez eksperta Wolters Kluwer Polska
 • Nagrody rzeczowe 

Odbiorcy

Odbiorcy

W konkursie mogą brać udział:
 

 • Podmioty lecznicze (szpitale, przychodnie POZ, AOS)

 • Fundacje, stowarzyszenia i inne podmioty, których celem działalności jest ochrona zdrowia

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Partnerzy

Partnerzy

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego

Działalność IZWOZ opiera się na łączeniu doświadczeń osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia z wiedzą akademicką oraz dobrymi praktykami prawniczymi i menedżerskimi w obszarze organizacji i zarządzania ochroną zdrowia.

W prace IZWOZ angażuje się wielu wybitnych przedstawicieli nauki, praktyków administracji samorządowej i rządowej odpowiedzialnych za ochronę zdrowia. IZWOZ współpracuje z wyższymi uczelniami i jednostkami badawczymi w realizacji programów badawczych i programów edukacyjnych.

 

 

Partnerzy merytoryczni

LEX Compliance Medica

LEX Compliance Medica

Kompleksowe rozwiązanie, które łączy serwis prawny poświęcony ochronie zdrowia z oprogramowaniem wspierającym zarządzanie zgodnością i ryzykiem oraz zarządzanie dokumentami prawnymi.

Zabezpiecza potrzeby prawne całej placówki medycznej - zarówno kadry zarządzającej, jak i pracowników administracyjnych. Zapewnia managerom ochrony zdrowia wsparcie na każdym etapie zarządzania placówką.

 

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje.

Prawo.pl

Prawo.pl to nowy serwis informacyjny Wolters Kluwer Polska, który jest połączony z systemem LEX – największą prawną bazą wiedzy w Polsce. Serwis zawiera codzienne informacje z zakresu prawa, podatków, ale także tematyki kadrowej, samorządowej, zdrowotnej czy oświatowej.

 

Znajdują się w nim zarówno tzw. newsy prawne, jak i opinie, komentarze, wywiady oraz aktualne orzeczenia i interpretacje.

 

Serwis jest tworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy prawnych, którzy pracowali w ogólnopolskich opiniotwórczych mediach.

 

Prawo.pl - Całe prawo w jednym miejscu!

Odwiedź stronę

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie konkursu

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Partner
Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego
Partner merytoryczny
LEX Compliance Medica
Partner merytoryczny
Partner merytoryczny

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com