Szkolenie online

Nowy standard rachunku kosztów w podmiotach leczniczych

Nowy standard rachunku kosztów w podmiotach leczniczych
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Świadczeniodawcy, którzy zawarli umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, zobowiązani są do stosowania standardu rachunku kosztów. Z początkiem 2021 r. placówki muszą prowadzić ewidencję i rozliczenia kosztów działalności zgodnie z zaleceniami określonymi w nowym rozporządzeniu. Pierwsze miesiące pokazują jednak, że zadanie to przysparza szpitalom niemałych problemów. Jak wygląda stosowanie nowego standardu rachunku w praktyce? Jakie placówki zobligowane są do prowadzenia SRK i czego dotyczą nowe obowiązki? Zapraszamy na szkolenie połączenie z warsztatami, podczas którego dowiesz się jak prowadzić standard rachunku kosztów zgodnie z nowymi zaleceniami!

Szczegóły szkolenia

Program

Program

PROGRAM SZKOLENIA:


1. Rola standardu rachunku kosztów z punktu widzenia podmiotów leczniczych
2. Podmioty zobligowane do stosowania standardu rachunku kosztów
3. Nowy SRK w praktyce – krótkie warsztaty
4. Przykładowe problemy z jakimi mierzą się placówki prowadzące SRK
5. Odpowiedzi na wybrane pytania uczestników zadane podczas szkolenia

Prelegenci

Prelegenci

Piotr Magdziarz

Założyciel FORMEDIS Medical Management & Consulting, ekspert prywatnego rynku usług medycznych i specjalista z zakresu zarządzania ochroną zdrowia; posiada 30-letnie doświadczenie w branży medycznej, wcześniej założyciel i Prezes Zarządu Poznańskiej Agencji Medycznej HELP (1991-1999), oraz Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający sieci klinik okulistycznych Intermedica (1999-2010), ekspert ds. restrukturyzacji podmiotów leczniczych Ministerstwa Zdrowia, absolwent studiów podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania służbą zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz budownictwa na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Członek Rady Programowej kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W FORMEDIS odpowiedzialny za opracowywanie programów naprawczych i strategii rozwoju oraz realizację usług doradztwa strategicznego.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 8 kwietnia 2021r. o godz. 14:00. Potrwa 90 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 13:00 w dniu szkolenia.​

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

  1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX ( podaj login i hasło używane do logowania do posiadanego pakietu LEX)
  2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie 
  3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
  4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
  5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox
- wtyczka Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

LEX Ochrona Zdrowia

LEX Ochrona Zdrowia Standard

LEX Ochrona Zdrowia Optimum

LEX Ochrona Zdrowia Premium

 

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com